Sevgililer Günü Mesajları: Uzun, Anlamlı

Sevgililer Günü Mesajları: Uzun, Anlamlı

Sevgililer Günü Mesajları: Oldukca Hususi ve Duygusal!

Her sene 14 Şubat’ta gezegenimizin dört bir yanında var olan sevgililerin renkli çiçekler, eğlenceler, yemekler ve hediyelerle kutladıkları hususi gündür “Sevgililer Günü”. Aman ihmal etmeyin bu sene da eski dönem değişmedi ve sevgililer günü ne süre sorusunun tepkisi tekrar benzer kısaca 14 Şubat! Zamanı gizemi araştırıldığında Sevgililer Günü anlamı ve kökeni İngiltere ve Roma kaynaklarına dek iner. Efsanelere nazaran 3. yüzyılda ortaya çıkmış olduğu kabul edilen 14 Şubat Sevgililer Gününün hikayesi Roma imparatoru II. Claudius ile adım atar.

Zalim hükümdar, ülkesinde yaşayan adamların aşkları uğruna evlerinde durmak istemeleri ve muharebeye terk etmek istemediklerini gördükçe ülkesinde evlenmeyi yasaklar. O zamanda yaşayan kilise papazları Aziz Valentine ve Aziz Marius çiftleri gizlice evlendirmeye çalışır.

REKLAM ALANI

Aziz Valentine’nin başlatmış olduğu vaziyet duyulunca imparator 14 Şubat’ta papazı öldürtür. Hem Aziz’in ölümü aynı zamanda putperestlerin kutladığı Lupercalia Bayramı benzer tarihe geldiği için beliren vaziyet hoş karşılanmaz.

çünkü inanışa nazaran imparator bekar hanım ve erkekleri çekiliş ile bir araya getirip, putperestlerin gününde beraber olmalarını sağlar. Amma ve lakin gençler kendileri için ölen Aziz için Lupercalia Bayramının başladığı günü Aziz Valentine Günü olarak kutlamak isterler. Böylece Sevgililer Günü bir şükran biçimi iken bütün gezegende yayılan aşıklar gününe dönüşür.

Nice sevenleri birleştiren bir Aziz tarafınca dünyaya armağan edilen 14 Şubat’ta sevdiklerinizin kıymetini göstermeniz için bir fırsat verilir. Bu yüzden bir çok kez evlenme teklifi, sevgili olma teklifi ve hoşlandığını belli etme şeklinde pek fazlaca hususi anlamış olur için bu eski dönem tercih edilmelidir.

Senede bigün gelen bu hususi günü sevgiliye küçük sürprizler uygulayarak değerlendirebilirsiniz. İster satın alacağınız bir armağan ister duygusal Sevgililer Günü mesajları atarak karşı tarafa kendini kıymetli hissettirebilirsiniz. Sevgililer Günü mesajı kadın için de adam için de aslen aşkı dile ulaştırmak için yalnız bir vesiledir… Umarız bütün ömrünüz aşk dolu cümleler söyleyerek ve duyarak geçer…

sevgililer günü sözleri

Sevgililer Günü Mesajları: Uzun, Anlamlı

En duygusal Sevgililer Günü mesajları genel anlamda karşı tarafın duygularına hitap ettiğiniz mesajlardır. Bu biçim 14 Şubat mesajları ile karşı tarafın gönlünde taht kurabilirsiniz. Yazacağınız Sevgililer Günü mesajları uzun olması durumu da karşı tarafı etkisi altında bırakacak etkilere haizdir. İnsanlar sevilmekten ve bunu duymaktan hoşlanırlar.

Elbet Sevgililer Günü mesajı hoş bir Sevgililer Günü hediyesi ile taçlandırıldığında bu hususi zamanı daha da unutulmaz kılabilirsiniz. armağan seçiminde de bildiri yazarken de dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan en mühim nokta o kişiye hususi bir şeyler yapmanızdır. Şu demek oluyor ki mühim olan karşıdaki kişiye kendisini hususi hissettirmenizdir…

sevgililer günü mesajları

Maddi değerdense içsel mana fazlaca daha önem teşkil eder. Bilhassa birlikteliğin başlarındayken, coşku fazlaca yüksekken, Sevgililer Günü mesajı fazlaca uzun olmalı şeklinde bir pay kapılıyor olabilirsiniz. Tam tersini düşünüp çok abartıya kaçmamalıyım şeklinde ifade ederek Sevgililer Günü mesajı fazlaca kısa ve mütevazi olmalı diye de düşünebilirsiniz…

Örneğin Sevgililer Günü mesajı uzun veya kısa olması değil içinde ne olduğu temel etkileyicidir. Eğer doğru noktaları yakalarsanız Sevgililer Günü mesajı kısa ve öz olup hakikaten karşınızdakinin kalbini on ikiden vuracak romantikliği de içerebilir.

 • Sen ölünceye dek her sabah doğan güneşim, her gece karanlığında yanan ateşim ve kalbimin tek sahibisin. Sevgililer Günün mübarek olsun!
 • Sana olan sevgimi anlatmaya kelimeler yetersiz, ne desem boş, senin için aradığım şiirler hemen hemen yazılmamışlar şundan dolayı sen en özelsin.
 • Bir sevda masalı bizimkisi, tesadüfen buldum gözlerini, tesadüfen sardın yüreğimi fakat gezegende hiçbir rastlantı beni bu şekilde sevmedi.
 • Değil bir 14 Şubat bin 14 Şubat daha geçse sen hep bir tanesin yüreğim. Sevgililer Günün mübarek olsun!
 • Aşka düşen kalbe sorma niçin, sevda masalı yaratır birleşen gözler, asla gitme gözlerimin önünden, kalbimden ve yüreğimden.
 • mavi gezegende cenneti bana yaşattığın için teşekkürler sevgilim! Yalnız bugün değil beraber geçirdiğimiz her gün kutlamaya kıymet…
sevgililer günü mesajı

Sevgiliye armağan Notu: Kısa ve Öz Mesajlar

Ne olursa olsun uzun mesajlar yazmanız gerekmez, Sevgililer Günü mesajları kısa olsa da mana açıklar. His yüklü olan en güzel Sevgililer Günü mesajları sizin ilişkinize hususi bir kaç cümleyi içinde barındıran mesajlardır. bu cihetten Sevgililer Günü kutlama mesajları her insanın ilişkide karşı tarafı hissettiği algıya göre değişiklik gösterir.

İster kendiniz yaz ayları ister internetten 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları arayın sizin sevgilinize söyleyeceğiniz minik bir “seni seviyorum” bile karşı tarafa yeterli olacaktır. Her önüne gelen değişik yaşamını sürdürür aşkı, bundan dolayı de Sevgililer Günü ilişkili mesajlar araştırırken karşı tarafın mantıklı mı yoksa duygusal bir insan mı olup olmadığı bilinmelidir. Bu mevzuda işin püf noktası şudur: Sevgililer Günü mesajları organik, samimi ve içten bir halde atılmalıdır. Siz bildiri içeriğini kendiniz de yazmış olsanız bir yerde görüp beğenerek de seçmiş olsanız o mesajı atarken organik ve duygusal bir enerjiyle gönderirseniz karşı tarafa geçen his de yumuşak ve şefkatli olabilecektir.…

Şimdi siz de isterseniz sevgiliye armağan notu olarak da en uygun yol kısa ve öz 14 Şubat mesajları önerilerimize geçelim:

 • Aşk ile dolan yüreği tanım edemez ki tek bigün, sana nice günler feda olsun yüreğim.
 • Başka süre ne de başka bir an, tam da bu günü arzu ederdim yanımda sen varsan.
 • İnsan sevda için dünyaya gelmiştir, bak bana sen olmayınca atar mı asla kalbim?
 • En bahtiyar olduğum gündü sana rastladığım an, zaman hoşlanmak vakti ulaşınca aklıma gözlerin.
 • mavi gezegenin yedi harikası varmış diyorlar oysa benim gözlerimden senin anlamını bilmiyorlar!
 • Senin varlığın dünya için beraber olmamız da benim için mükemmel bir armağan.
 • Hayatımın en kıymetli günü seni tanıdığım gündür… İyi ki varsın sevgilim.

Sevgililer Günü Sözleri: En yeni, En Hususi

14 şubat sevgililer günü mesajları

Esprili ve gülünç Sevgililer Günü Mesajları

Bir çok münasebet Sevgililer Günü kutlamayı yersiz bulmuş olduğu için bu hususi günü gülünç Sevgililer Günü mesajları kullanarak karşı tarafı etkilemeye çalışır. çoğunlukla güldürmeyi seven, pozitif kişilerin seçtiği en gülünç Sevgililer Günü mesajları ile çiftler eğlenerek süre geçirebilirler. Bilhassa bundan böyle sevgili bulunduğunu kabul etmeyen eşe Sevgililer Günü mesajları içinde ne olduğu gülünç ve esprili durumları mevzu, bahis edinebiliyor.

Yaşamış olduğu yaşamdan keyif almasını bilenlerin Sevgililer Günü için sözler bulmaya çalışmak yerine yaratıcı his dünyaları ile sözleri kendileri yarattıkları görülebilmektedir. Siz de sevgilinize kendisini kıymetli hissetmesi için Sevgililer Günü güzel sözler seçeneklerinden duygusal, dikkat edilmesi gereken ya da esprili sözlerden söyleyebilirsiniz.

 • Asansör bile değerimi anlamış oldu bak çıkıyor benimle, haydi bir kez sen de dene.
 • Sevgililer Günü de neymiş ben seni Şükran Gününe sakladım.
 • Seni her düşündüğümde cebime 1 TL atsaydım şimdiye milyoner olurduk.
 • Deliye her gün bayramsa ben de senin aşkından deliye döndüğüme nazaran bizlere de her gün Sevgililer Günü!
 • Sana olan aşkımı tahmin ettiğin kadar değil hakikaten olmasıyla birlikte gösterseydim tahammül edemeyebilirdin. Şükret, kendimi tutuyorum.

Peki, sevgililer günü mesajı yalnız sevgiliye mi atılır? Anne ve babaya sevgililer günü mesajları atılamaz mı? Elbet atılabilir, netice itibariyle çoğumuz aşkın meyveleriyiz … Onlara: “Siz birbirinizi kalpten sevmeseniz ben nasıl bu güzel yaşamı yaşama şansına haiz olabilirdim ki? Sevgililer Gününüz mübarek olsun!” şeklinde ifade ederek esprili bir bildiri atabilirsiniz.

Sevgililer Günü mesajları arkadaşlara da atılabilir. “Şefkatli bir arkadaşlığımız var ise eğer ikimiz de sevgililer gününü kutlayıp kalpli pastalar yemeyi hak ediyoruz!” mesajıyla kankanızı 14 Şubat’ta tatlı yiyip tatlı konuşmaya çağrı edebilirsiniz.

sevgililer günü mesajları uzun

Mutluluk Garantili Sevgililer Günü Sürprizleri

İnternet ortamından da basit erişim seçenekleri ile sevgiliye güzel sürprizler basitçe ve rahatça satın alınabilir. Günümüz şartlarında mesafelerin ya da maddiyatın aşkın önünde bir engel olduğu açıkça ifade edilemez. derhal her türlü imkana haiz olduğunuz için 14 Şubat sürprizleri yapabilmeniz için türlü seçenekler var:

 • Dev gibi bir ayıcık ile 18-20 ıslak arasındaki sevgilinizi mutluluktan havalara uçurabilirsiniz.
 • Sevgilinizin siyah kalem resmi de onu bahtiyar edecek güzel ve anlamlı bir sürprizdir.
 • Eğer sevgiliniz daha olgunsa ona güzel bir kolye, bilezik ya da saat alarak da sevdiğinizi belli edebilirsiniz.
 • Vereceğiniz hediyenin daha heybetli olmasını istek ederseniz dışarıda bir yiyecek organize ederek kendisine müzik eşliğinde duygusal bir havada hediyesini takdim edebilirsiniz.
 • Uzakta olan sevgiliniz için de alternatifler olabilir. Ona ne kadar sevdiğinizi gösterecek kadar çiçek demeti hazırlayarak gönderebilirsiniz.
 • Bir çok erkekler için planlanan armağan alternatiflerinin yanında parfüm, saat ve kitap şeklinde adama de hitap eden armağan seçenekleri olduğu bilinmektedir.
 • Doğal bir adamın kalbine giden yolun midesinden geçmiş olduğu göz önüne alınırsa kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir akşam yemeği ile de onu bahtiyar edebilirsiniz.
 • Klasikleşen hediyelerin yanında sevgiliniz ile beraber gitmenin hayalini kurduğunuz rastgele bir yere bilet alarak ona beklemediği bir sürpriz yapabilirsiniz.
 • Sevgililer Günü hediyesi adam için ne olabilir diye araştırmak birazcık zor olsa gerek. Eğer sevgiliniz mesajdan hoşlanıyorsa bir masaj yağı armağan edip kendi ellerinizle güzel yapacağınız güzel dokunuşlar olanakları sayesinde unutulmaz bir armağan vermiş olmuş olursunuz.

Sevgililer Günü Evde Yapılabilecek 8 Aktivite

sevgililer günü mesajları uzun anlamlı

En Özelinden Sevgiliye El Yapımı Sürpriz Fikirleri

Çeşitli kişilerin dünyasında maddiyattan fazlaca maneviyat değerlidir. Bu biçim bir kişiliğe haiz birisi ile birlikteyseniz yalnız ikinize hususi bir hediyeleşme şekli yaşayabilirsiniz. çoğunlukla uzun soluklu ilişkilerde en büyük mesele sevgiliye armağan seçimidir.

Senelerdir beraber olduğunuz kişiye aldığınız doğum günü, tanışma sene dönümü, yılbaşı, 14 Şubat kutlama şeklinde armağanları kendini tekrarlamaya başlayabilir. İlişkiye coşku katması penceresinden el yapımı sürprizler karşı tarafı şaşırtabileceği için içsel kıymeti yüksek armağanlara yönelebilirsiniz.

 • Sevgilinizin içsel duygularına hitap yapmak eylemek, ona hususi bulunduğunu hissettirmek istiyorsanız ona sevilmiş olduğu renklerde atkı örebilirsiniz. El emeği ile sabırla dokunan atkının yeri sevgiliniz için hep hususi kalacaktır.
 • Kimi süre sevgiliye duyulan duyguların sözel olarak ifade edemediğinizi düşünebilirsiniz. Bu durumda kendisine sözcüklerle ifade etmek istediğinizi her şeyi yazacağınız minik renkli kağıtlar ve bir tane kavanoz da romantizme katkı sağlayabilir.
 • En bahtiyar anınızın resmini çizerek çerçeve yapmış olup ona ölümsüz olmasını arzu ettiğiniz hatıra armağan edebilirsiniz.
 • Ne olursa olsun pahalı bir kolye almanıza gerek yok. Kimi zaman papatyalardan yapacağınız taç, kolye şeklinde aksesuarlar bile sevgilinizi bahtiyar etmeye kafi gelebilir.
 • Nostaljiyi seven bir sevgiliniz var ise ona name yazabilirsiniz.
 • Elbet el emeğiyle hazırlanabilecek en güzel sürprizlerden birisi de duygusal ve leziz bir akşam yemeği sofrasıdır.
 • Bütün akşam için evinizi süslemesinden, yemeğine ve müziklere hatta sizin anılarınızdan meydana gelen minik bir video arkasından izleyeceğiniz duygusal bir film ile organize edebilirsiniz.

Sevgiliye Duygusal Yiyecek Masası Hazırlama

sevgililer günü mesajları resimli

Birbirinden Leziz 10 Sevgililer Günü Pastası

Sevgililer Gününe Hususi aşk ile muhabeet ile Yapılmış 20 Kalpli Tanım

Sevgililer Gününe Hususi 12 Duygusal Akşam Yemeği Tarifi

Sevgililer Gününe Hususi Oldukca Leziz 20 Değişik Kahvaltı Tarifi

Sevgililer Günü armağan Fikirleri, Sevgiliniz İçin En Duygusal Sürprizler

Okuyucunun Dikkatine

Blog sayfamızda yararlı bilgiler kategorisini kapsayan yazılar umumi bilgilendirme amaçlıdır. Kategoride laf konusu içeriğin açıklayıcı tanımlamalarına, en belirgin yararlı özelliklerine, doğru ve etkili kullanım tavsiyelerine basitçe tek yazıdan ulaşabilirsiniz. içerik yayına alındıktan sonrasında, süre içinde güncelliğini ve geçerliliğini yitirebilir. alakalı besinin veya ürünün yararları her bünyede değişik önemli ölçüde etkiler izah edebilir. Sunmuş olduğumuz bilgiler hiçbir süre hekim teşhisinin yerini tutmaz, reçete niteliği taşımaz. Detayları uygulamadan evvel sahasında uzman görüşü almanızı tavsiye eder; ters durumda oluşabilecek problemlerden sitemizin görevli tutulamayacağını önemle hatırlatırız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

izmit escort bayan guvencehd.org Onwin deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler vbettr Piabet Betorder Kalebet giriş milosbet giriş meritking kingroyal kingroyal giriş Bizbet Betonred goibay.com marsbahis paşacasino giriş tombala siteleri Nakitbahis Megabahis Mislibet Betovis Tipobet 1win Milosbet Betwinner Kalebet Betist Mercurecasino Roketbet Romabet Golegol Zbahis Casinoplus Norabahis Piabellacasino Meritking şişi escort kızılay escort Melbet “Tarafbet Kingroyal Casinoplus Betriyal Oslobet Vbet Meritking Madridbet Ligobet Aresbet Siyahbet Orisbet Vaycasino Bahisbey Pekinbet Vbet nisanbet Sahabet Betpublic Fixbet Starzbet Betturkey Betandyou Matadorbet Supertotobet Betandyou Fixbet Starzbet betbox Maltbahis Jupiterbahis deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler 7slots Coinbar Ligobet türk takipçi satın al Güvenilir bahis siteleri melbet 1win 1win 1win melbet sahabet" Xslot emuarticles.com ikimisligir levabet levabet.live Bet10beton betmoon120 Betmoon Hilbet Kalebet Nakitbahis Casinoslot Milosbet en iyi bahis siteleri Nakitbahis güvenilir bahis siteleri Belugabahis Pusulabet Celtabet roketbahis deneme bonusu veren siteler