İstanbul’da Ciğer Nerede Yenir? 10 Meşhur Mekan

İstanbul’da Ciğer Nerede Yenir? 10 Meşhur Mekan

İstanbul’da Ciğer En İyi Nerede Yenir?

Etin sıhhatli ve leziz bölümlerinden biridir ciğer. Şişte piştiğinde farklı, tencerede kızardığında farklı bir lezzete bürünür. Ocakbaşı restoranların eğer olmazsa olmaz menüsüdür. Tavuk ciğer, kuzu ciğer, dana ciğer derken birkaç dakika içinde masada görsel bir şölen yaşanır. Ciğerin yumuşacık pişmesi de önem teşkil eder. Çeşitli püf noktalarını hatırlayan kimseler evinde yumuşacık ciğer pişirebilir.

Ciğer tüketilmesi sıhhatli koşullarda gerçekleştiğinde, insan sağlığı için pozitif yönde etkilere haizdir. Güvenilir yerlerden alınan ciğer eti kansızlık sorununu çözmek için akıllara gelmektedir. sürekli olarak üşüme, bitkinlik ve hastalıkla geçen günleriniz sıklaştıysa sizleri kucak dolusu ciğer yemeniz için çağrı ediyoruz. Eğer İstanbul’da bulunuyorsanız, İstanbul ciğer şiş mekanları önerilerimizi inceleyip en leziz adreslerde ziyafete ortak olabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Şimdi size İstanbul’da Edirne ciğeri nerede yenir sorusunun nefis yanıtlarını vereceğiz. Vereceğimiz mekan önerilerinde bol miktarda meze ve lezzet olacak. Masanızda yalnız ciğer değil, ciğeri lezzetlendiren yardımcılar da midenizi şenlendirecek. İstanbul’un ciğeri ile meşhur lezzet durakları nereler hep birlikte inceleyelim!

istanbul ciğercileri

İstanbul’da Efsaneleşmiş Ciğerin Adresi 10 Ünlü Mekan

1) Ciğeristan

Ciğeristan, mezeleri ve yumuşacık ciğerleri ile İstanbul’un popüler mekanlarından birisi olagelmiştir. Antep ve Urfa yöresineki ciğer dükkanlarını aratmayacak kadar kaliteli bir mutfağa haiz olan Ciğeristan, misafirlerin masasında meydana getirdiği lezzet şöleni ile de zevk topluyor. Ciğer, tavuk, kebap ve ötesi için İstanbul’da bir öğünü Ciğeristan’a ayırabilirsiniz. Şefin tavsiyesi Mevlana çorbası da denenmeli! İstanbul Ciğeristan bundan böyle fazlaca yakınınızda!

Adres: İskenderpaşa Mahallesi Simitçi Şakir Sokak No: 16 Fatih, İstanbul

İletişim: 0212 521 77 00

ciğeristan

2) Ciğer Ricco

Ciğer Ricco, sokak içinde sessiz ve sakin bir mekandır ve sessizliği ile alaka görmektedir. Ciğerin lezzeti tıpkı Edirne ciğeri benzer biçimde damakları bahtiyar eden bir kıvamdadır. Edirne’ye ciğer yiyecek için gidemeyenleri düşünen Ciğer Ricco, Edirne’nin ünlü ciğer lezzetini masanıza getiriyor. Bakırköy’de ciğer yiyecek istediğinizde Ciğer Ricco’nun tabelasını takip edebilirsiniz!

Adres: Ebuzziya Caddesi Ömer Naci Sokak No: 20/A Bakırköy, İstanbul

İletişim: 0212 583 78 55

ciğerci rico

3) Ciğerci Bahattin

Ciğerci Bahattin diyar genelinde ciğer kelam konusu ortaya çıktığında akıllara gelen adlardan biridir. Birden çok şehirde şubesini açan Ciğerci Bahattin, ciğer lezzetini tatmayan kalmasın diyor ve her insanın bu tadı almasını istiyor. Mezelerin lezzeti, servisin kalitesi, lavaşın tazeliği derken kendinizi Ciğerci Bahattin’de doya doya yiyecek yerken bulabilirsiniz. Menünün dolgun ve ekonomik olması da tam puan almasına yetiyor.

Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı Esenyurt, İstanbul

İletişim: 0212 863 00 33

ciğerci bahattin

4) Lavaş Kahvaltı & Ciğer Salonu

İstanbul’da ciğerin lezzetlendiği bir öteki adres de Lavaş Kahvaltı ve Ciğer Salonu olacak. Burada kahvaltı saatinde de ciğer yiyerek lezzeti doruklarına kadar yaşayabilirsiniz. Günün hangi saatinde olursa olsun ciğer bulabileceğiniz Lavaş Ciğer Salonu, size bakır sunumlarda leziz ciğer servis edecek. Mezeleri ve yayık ayranı da yemeğin lezzetini ikiye katlamak için masanızda olacak. Tecrübe etmek için geç kalmayınız!

Adres: Yenişehir, Cumhuriyet Bulvarı , Dumankaya Cadde Sitesi Alti A/107 Pendik, İstanbul

İletişim: 0216 290 02 62

lavaş ciğer istanbul

5) Canım Ciğerim

Bir içtenlik kelam kalıbı olan “canım ciğerim” bu mekanda can bulmuş durumda. Bir ciğer ne kadar yumuşak ve leziz olabiliyorsa; Canım Ciğerim’de o denli leziz servis ediliyor. Köz salata, biberli lavaş, soğan salatası ve yeşillikler ile donatılan sofranızda ocakbaşından yeni alınan ciğer şişleri de ortaya çıktığında bir süre kendinizi çevreye kapatabilirsiniz. Ciğerleri soğutmadan yiyin de tam tadını alın. Canım Ciğerim, Beyoğlu’nda ciğerin ünlü olduğu bir adres!

Adres: Asmalımescit Mahallesi Minare Sokak No: 1 Beyoğlu, İstanbul

İletişim: 0212 245 77 77

canım ciğerim istanbul

6) Ehl-i Ciğer

Ehl-i Ciğer, İstanbul’da ciğerin ehli olan mekanlardan birisi. Eğer ciğeri iri taneli yiyecek istiyorsanız, doğru adrese yaklaşıyorsunuz. Buradaki ciğerler daha iri parçalar halinde şişlere diziliyor. Ocakbaşında ise tam lezzetinde pişiyor. Her ciğer mekanında olduğu benzer biçimde buraya geldiğinizde de masanızda bir lezzet şöleni yaşayacaksınız. Bilhassa de gelen misafirler ikram edilen pişmeden köftenin tadına fanatik kalmış durumda. Her önüne gelen denedi, şimdi sıra sizde!

Adres: Sümer Mahallesi Prof.Dr.Turan Güneş Caddesi The İstanbul Veliefendi G1 Tic, 57/16, Zeytinburnu, İstanbul

İletişim: 0212 510 33 33

ehl-i ciğer istanbul

7) Çukur Ciğercisi

Ciğerin her hali Çukur Ciğercisi’nde fazlaca beğeniliyor. Edirne ciğeri, tencere ciğer ve ciğer şiş damak zevkine bakılırsa hazırlanıp leziz dokunuşlar ile servis ediliyor. Ciğer yiyecek istediğinizde fazlaca uzaklara gitmeksizin İstanbul’da bu tadı yaşayabilirsiniz. Şahıs başı 50 TL ödeyerek dolgun ve leziz bir öğün geçirmek için Çukur Ciğercisi’ne davetlisiniz!

Adres: Cumhuriyet, Ergenekon Caddesi No: 123, Şişli, İstanbul

İletişim: 0212 296 65 60

çukur ciğercisi

8) Zamanı Diyarbakır Ciğercisi

Diyarbakır Ciğercisi İstanbul il sınırında leziz kokulara tanık edecek. Ayranın kıvamı, acılı ezmenin tadı, lavaşın lezzeti ve ciğerin yumuşaklığı mevzusunda gelenlerin beğenisini toplayan Zamanı Diyarbakır Ciğercisi, size Diyarbakır’ın ünlü ciğer tadını tanıtıyor. 1 porsiyonda var olan 4 şişe dizili ciğerler, kan değerinizi yükselten ve size enerji veren bir öğün olarak masanızda yerini alacak!

Adres: Yavuz Sinan, Minik Pazar Caddesi No: 29, Fatih, İstanbul

İletişim: 0212 512 05 06

tarihi diyarbakır ciğercisi

9) Mersinli Ciğerci Apo Ataşehir

Mersin’in ünlü lezzeti Ciğerci Apo İstanbul Ataşehir şubesiyle de tekrar gönüllerde taht kuruyor. Ağızda dağılan yumuşacık ciğerler, taze mezeler ile beraber tüketildiğinde bu lezzetin bölünmesini istemeyeceksiniz. Sıcak biberli lavaş arasına aldığınız ciğerlerin, bolca köpüklü ayran ile birlikte uyumuna da bayılacaksınız. Ciğerci Apo, kaliteli sunumu ve hijyenik ortamı ile İstanbul’da ciğerin merkezi olacak!

Adres: Barbaros, Barbaros Caddesi No: 239, Ataşehir, İstanbul

İletişim: 0216 470 10 33

mersinli ciğerci apo

10) Ciğerci Çengelköy

İstanbul’da makul fiyatlar ve kaliteli ortam içinde Edirne ciğeri yeme imkanı veren Ciğerci Çengelköy, mekanın görünümü ile misafirlerde merak uyandırıyor. Küçük lakin sempatik bir yapıda kurulan bu ciğer durağı, Edirne ciğerini taze taze tatma imkanı sağlıyor. Ciğer sevmeyenleri de düşünen Ciğerci Çengelköy, mantı ve tatlı menüsü ile de her damak zevkine hitap ediyor. Ciğeri fazlaca ötelerde aramayın, Ciğerci Çengelköy’de birazcık soluklanın!

Adres: Derekayığı Sokak No: 1 Çengelköy Caddesi, Üsküdar, İstanbul

İletişim: 0216 318 94 71

ciğerci çengelköy

Canı Çekenlere Mis Şeklinde Konut Yapımı 3 Ciğer Tarifi

Ciğer ziyafetini evde hayatı idame ettirmek dileyen herkese fazlaca beğenilen 3 nefis ciğer tarifini önerelim. Kokusuz ve zahmetsiz hazırlanan bu ciğerler, kansızlığa ilaç benzer biçimde ati!

1) Orijinal Lezzette Edirne Tencere Ciğer Yapımı

Edirne’nin ünlü çıtır ciğerini evde basitçe ve rahatça tecrübe etmek için ihtiyacınız olan tanım, tam da burada sizinle. Adım adım neler yapacağınıza dair detayları ekledik. Dışı çıtır, içi yumuşak ciğerin bütün püf noktaları için tarife göz atmayı ihmal etmeyin! Edirne Tencere Ciğer Yapımı

Tanım: Edirne Tencere Ciğer Yapımı

2) Oldukça Ergonomik Videolu Arnavut Ciğeri Tarifi

Patates kızartmasının eşlik etmiş olduğu Arnavut ciğeri, çağrı sofralarında iştahları açacak bir servis olabilmektedir. Basitçe ve rahatça hazırlanan bu yemeği istediğiniz an hazırlayıp masada nefis detaylar yaratabilirsiniz. derhal tecrübe etmek için tarife tıklayabilirsiniz! Arnavut Ciğeri

3) Yumuşacık Dana Ciğer Sote Nasıl Yapılır?

Gıda kıymeti yüksek dana ciğerin, leziz halinden birisi de sote yemeğidir. Pilav ile servis edildiğinde doyurucu bir tabak çıkarabilirsiniz. Fakat her şeyden önce yumuşacık dana ciğer sotenin gizemini öğrenmelisiniz! Dana Ciğer Sote Nasıl Yapılır?

Seyahat Rehberi ve Nerede Ne Yenir? kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

Ciğer ile hazırlanan tarifler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tavuk, Kuzu, Dana Ciğer Kaç Kalori?

Cağ Kebabı İstanbul’da Nerede Yenir? Lezzet Garantili 10 Kebapçı

Etli Ekmek İstanbul’da Nerede Yenir? En Köklü 10 Enfes Restoran

Beyran Çorbası Nerede İçilir? Yararları Nedir? Nasıl Yapılır?

İstanbul’da En İyi Mantı Nerede Yenir? Müdavimi Olacağınız 12 Mekan

4.9 milyon kişinin takip etmiş olduğu Youtube kanalımızda videolu tariflerimizi bulabilirsiniz.

15 milyondan çok kişinin indirdiği Nefis Yiyecek Tarifleri uygulaması ile 850.000’den çok denenmiş tanım daima yanınızda. derhal siz de indirin.

Okuyucunun Dikkatine

Blog sayfamızda nerede ne yenir sorunuza cevap verebilecek yiyecek & mekan rehberi mevzularını kapsayan yazılar umumi bilgilendirme amaçlıdır. Kategoride vatan içi ve vatan dışından pek fazlaca değişik kent için derlediğiniz restoran ve yiyecek mekanlarına, kelam konusu şehrin mutfak kültürüne, tadılması ihtiyaç duyulan ünlü yemeklerine dair bilgilere tek ova içinden basitçe ulaşabilirsiniz. Ziyaret etmeyi planladığınız kent ya da bölge için hususi olarak listelenmiş fotoğraflı lezzet durakları, adres ve kontakt detayları, ün salmış yiyecekleri içeren rehber yazılar seyahatinizi kolaylaştırmayı hedefler. Sunmuş olduğumuz bilgiler tavsiye niteliğindedir. içerik yayına alındıktan sonrasında bilgilerin süre içinde güncelliğini ve geçerliliğini yitirebileceğini önemle hatırlatırız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

izmit escort bayan guvencehd.org Onwin deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler vbettr Piabet Betorder Kalebet giriş milosbet giriş meritking kingroyal kingroyal giriş Bizbet Betonred goibay.com marsbahis paşacasino giriş tombala siteleri Nakitbahis Megabahis Mislibet Betovis Tipobet 1win Milosbet Betwinner Kalebet Betist Mercurecasino Roketbet Romabet Golegol Zbahis Casinoplus Norabahis Piabellacasino Meritking şişi escort kızılay escort Melbet “Tarafbet Kingroyal Casinoplus Betriyal Oslobet Vbet Meritking Madridbet Ligobet Aresbet Siyahbet Orisbet Vaycasino Bahisbey Pekinbet Vbet nisanbet Sahabet Betpublic Fixbet Starzbet Betturkey Betandyou Matadorbet Supertotobet Betandyou Fixbet Starzbet betbox Maltbahis Jupiterbahis deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler 7slots Coinbar Ligobet melbet 1win 1win 1win melbet sahabet" Xslot emuarticles.com ikimisli levabet levabet Bet10bet betmoon Betmoon Hilbet Kalebet Nakitbahis Casinoslot en iyi bahis siteleri güvenilir bahis siteleri bonus veren bahis siteleri bahis siteleri linkleri en güvenilir bahis siteleri güvenilir bahis siteleri casino siteleri bahis siteleri bahis siteleri güvenilir bahis siteleri deneme bonusu veren siteler betwinner.com.tr betwinnergiris.com.tr betwinner-giris betwinner.tc