herdembilgiler

İstanbul Teknede İftar Yemeği Turları

İstanbul Teknede İftar Yemeği Turları

Boğaziçi Manzarasıyla İftar Yemeği Turu

Bu sene ramazanda teknede iftar uygulayarak sevdiklerinizle ve ailenizle birlikte unutulmaz bir iftar akşamı geçirmek, sizce de kulağa hoş gelmiyor mu? İstanbul’da iftar mekanları için araştırma yaparken eğer hava da güzelse teknede iftar açma seçeneğini de değerlendirmenizi salık veririz. İstanbul’da yaşayıp teknede iftar fırsatları elinizin altındayken, üstelik çok da fazla münasip fiyatlar size sunuluyorken en iyisi bir akşam da olsa bu hazzı hayatı idame ettirmek. Suların üstünde keyifle tekne süzülürken, sizler de teknede iftar yemeği yerken neşeli sohbetlere eşlik edebilirsiniz.

İstanbul Teknede İftar Yemeği

  • Köksal Tur
  • Alkan Tur
  • Kıyı Tur
  • Joy Tekne Turu
  • Bosphorus Teknesi
  • Mayna Tur

Her tür damak zevkine gore hazırlanmış teknede iftar menüleri ile size keyifli bir akşam hazırlayan teknede iftar turları, bütün bilgileri ile bu yazıda sizinle. Merak edenler ve iftar planları yapanlar için teknede iftar tutarları araştırıldı ve satır aralarına eklendi. Bu yazımız ile boğazda teknede iftar yemeği hazzı size sunuluyor. Seçenekler bizlerden, teknede fasıl iftar tadını alabilmek sizden olacak. Unutulmaz ve keyifli iftar akşamları sizleri bekliyor. İstanbul teknede yiyecek tutarları kati oldukça yüksek olur diye düşünmeyin zira hazırlanan organizasyonlarda birden çok deniz manzaralı restorana gore daha münasip fiyatlar sunulmaktadır. Tur firmasına gore değişmekle beraber, İstanbul’da teknede iftar yemeği fiyatı şahıs başı averaj 150 TL’dir.

İstanbul açık hava iftar mekanları içinde tekne turları pandemi benzer biçimde süreçlerden etkilenebildiği için data alabilmek adına en sıhhatli yolun tur firmalarıyla iletişime geçmeniz olacağını da ekleyelim.

İşte teknede iftar imkanı sunan firmalar ve hizmetleri…

İftar İçin En İyi Tekne Turu Organizasyonları

1) Köksal Tur

İstanbul teknede akşam yemeği yiyecek için en güzel şehirlerden biridir. Hele ki ramazan ayı vardığında teknede yiyecek yemenin şu demek oluyor ki iftar açmanın tadı bir başka olur. 1988 senesinde küçük bir tekne ile bu yola çıkan Köksal Tur, her sene olduğu benzer biçimde bu ramazanda da sizleri ağırlamak için harekete geçiyor. Teknede iftarın tadını doya doya alacağınız güvenilir ve kaliteli bir şirket olan Köksal Tur, seçkin menüleri ile iftar hazırlıkları içinde. Her damak zevkine hitap eden ve her insanın memnun bir halde tekneden ayrılmasını hedefleyen Köksal Tur, münasip tutarları ile dikkat çekmekte.

Teknelerinde ihtimaller içinde bir kazaya karşı her türlü can güvenliği imkanı bulunduruyorlar. Tekne olunca birazcık endişeli olabilirsiniz lakin Köksal Tur bu endişelerinize asla yer vermeyecek ve siz değerli üyelerimizin rahat bir iftar akşamı geçirmesi için çalışacaktır. Çorbadan tatlısına kadar varlıklı bir iftar masası ile sizleri karşılamaktan mutluluk duyacaklar. Teknede iftar yemeği rezervasyonu oluşturmak için ramazan ayı yaklaştığında Köksal Tur ile iletişime geçerek data alabilirsiniz. Yüzer restoranda diri ney dinletileri ve tanrısal grupları da yer alabilmektedir.

Adres: Meserburnu Caddesi – Sarıyer

İletişim: 0532 467 51 59

İstanbul İftar Vakti, Ramazan İmsakiyesi, İftar Saatleri

teknede iftar yemeği

2) Alkan Tur

Ramazan ayı süresince her gün Eminönü ve Üsküdar’dan devinim edecek olan Alkan Tur iftar tekneleri, sizler için tekrar canla başla çalışmaya devam ediyor. Dolu dolu iftar sofralarında, size ve sevdiklerinize unutulmaz bir ramazan hatırası terk etmek, koyvermek için her şey düşünülmüş. Diri müzik, semazenler ve fasıl eşliğinde leziz yiyecekleri yerken hem mideniz doyacak aynı zamanda neşeli bir ortamda ruhunuz huzura doyacaktır. Teknede iftar yemeği yemenin ötesinde keyifli ve dolu dolu bir akşam geçirmek istiyorsanız Alkan Tur organizasyonu sizi memnun edecektir.

Alkan Tur iftar teknelerine arzu ettiğiniz kadar kalabalık gelebilirsiniz. Küçük bir rezervasyon işlemi ile sevdiklerinizle daha itina ve konforlu bir akşam geçirebilirsiniz. Her şey sizin için düşünüldü ve planlandı. Teknede iftar keyfini hayatı idame ettirmek için Alkan Tur bir alternatif olabilir. Tekne turu iftar için hususi olarak hazırlanmaktadır, pandemi sürecinden dolayı yapılabilecek ihtimaller içinde iptallerle ilgili şirket ile iletişime geçerek data alabilirsiniz.

Adres: Sarıyer caddesi No: 4 İstinye

İletişim: 0850 888 32 80

Boğaz’da Nezih İftar Mekanları

teknede iftar menüsü

3) Kıyı Tur

İstanbul vapurda yiyecek yiyecek laf konusu olunca fasıla fasıla dalgalanan boğaz sularından dolayı plan yapmayı zorlaştıran bir yerdir. Bu yüzden eğer teknede iftar açma niyetindeyseniz tecrübeli ve güvenli organizasyon firmalarını seçmeniz gerekmektedir. 20 senelik tecrübeleriyle bu yıl de ramazanda iftar için faaliyette olan Kıyı Tur tekneleri, size keyifli akşamlar yaşatmak için planlarını yapmış oldu. Peki siz planlarınızı yaptınız mı? Ramazanın her gün kati kalkış uygulayarak size konforlu ve güvenilir bir iftar akşamı sağlıyor. 3 kattan oluşan teknede açık ve kapalı alanlarda leziz yemekler size eşlik edecektir. Kabataş ve Üsküdar’dan kalkış meydana getiren Kıyı Tur tekneleri misafirlerini ağırlamak için bekliyor olacak.

Çorba, anne yiyecek, salata, mezeler, iftariyelikler, tatlı ve varlıklı içecekli menüleri ile doyurucu bir akşam geçirebilirsiniz. Tekne turu iftar fiyatı ilişkili net bilgiye ramazan ayında Kıyı Tur ile iletişime geçerek alabilirsiniz. bundan farklı olarak fırsat sitelerini takip ederek de indirimli kuponlar elde edebileceğinizi de hatırlatmış olalım.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Tavukçu Kurtarılışı Sokak No: 7/ A Osman Bey / Şişli

İletişim: 0212 323 51 04

teknede iftar yemeği

4) Joy Tekne Turu

Teknede iftar organizasyonu meydana getiren firmalara bir yenisini daha ekliyoruz ve size Joy Tekne’yi tavsiye ediyoruz. Ramazanın her akşamında aksama ve program iptali olmadan kati kalkış meydana getiren Joy Tekne, sizleri bu yıl de görmekten keyif alacaktır. Yiyecek sonrasında 30 dakikalık bir duruş uygulayarak, namaz için mola imkanı da sağlıyor. Eminönü ve Üsküdar’dan kalkış yapacaklarını da belirtelim.

tür tür çorbalar ve yiyeceklerden meydana gelen iftar menüsüne fasıla sıcaklar ve fasıla soğuklar birlikte rol alıyor. firma ve kalabalık gruplara da hizmetleri olan Joy Tekne, rezervasyon yaptığınızda yerinizi ayırmış olacak. 15 senelik tecrübesine bir seneyi da sizinle hayatı idame ettirmek için sizleri iftarda bekliyor.

Teknede iftar turu organizasyonu içinde şirket fasıl ve semazen benzer biçimde farklılıklar da eklemektedir. bundan farklı olarak yiyecek sonrası Osmanlı macunu ve pamuk şekeri benzer biçimde seçeneklerle hem kendinizi aynı zamanda çocuklarınızı bahtiyar edebilirsiniz. Teknede iftar fikri kulağınıza hoş geliyorsa, geleneksel motiflerin olduğu dolu dolu bir programla güzel bir ramazan akşamı geçirmek için Joy firmasını tercih edebilirsiniz.

Adres: Mecidiye Mahallesi Vatman Sokak Atalay Apartmanı No: 13 Kat: 4 Ortaköy

İletişim: 0212 236 76 96

Anadolu Yakası İftar Mekanları

joy tur tekne

5) Bosphorus Teknesi

İftar sofrası hazır hale getirmek için vaktiniz veya enerjiniz de yoksa veya dışarıda zaman geçirmek istiyorsanız teknede iftar yapmayı tercih edebilirsiniz. Adının hakkını veren Bosphorus Teknesi ile, ramazan akşamlarında boğaz turu uygulayarak keyifli bir iftar yaşayabilirsiniz. Varsıl menüleri ile hem görsel şölen yaşatırken aynı zamanda damaklarda unutulmaz tatlar bırakacak. Leziz çorbalar, sıcak anne yemekler ve nefis salatalara tatlı ve meyvelerin eşlik etmiş olduğu bir iftar sofrasına hazır olun. Sınırsız içeceklere kadar her şeyin düşünüldüğü Bosphorus teknesinde, iftar hazzı sizin için fazlaca keyifli olacak.

Toplu biçimde geliş isterseniz davetlilerinize hususi bir masa da hazırlatabilirsiniz. Bir bütün olarak sizin keyfiniz ve rahatınız düşünülmektedir. Ramazan akşamlarının bir gününü kendinize ve sevdiklerinize arasını ayırmak istediğinizde, Bosphorus teknesinde bir iftar hayatı idame ettirmek için rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin.

Adres: Esentepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi Çiğdem Apartmanı No: 11/ C Şişli

İletişim: 0850 420 88 20

bosphorus tekne tur

6) Mayna Tur

Kendinizi ve ailenizi İstanbul turu uygulayarak ve neşeli bir iftar yaşayarak ödüllendirmek istediğinizde, size Mayna Tur’u tavsiye edeceğiz. Lüks teknede unutulmaz bir akşam geçirmek sizin de hakkınız. Teknede iftar sofrası da varlıklı olsun isterim diyecek olursanız bu mevzuda da bahtiyar olacağınızı söylememiz mümkündür. Mayna Tur organizasyonların fasıla sıcaktan tatlı ve meyveye kadar iftar menüsü dolu dolu hazırlanmaktadır. Mayna Tur teknede iftar seçenekleri içinde gruba hususi organizasyonların yanında karışık katılımlı turlar da yer almıştır. Fiyatlar seçime gore değişmektedir.

Teknede iftar yemeği turunuz için fasıl eğlencesi de ekleyebiliyorsunuz. Teknede iftar turları Eminönü, Üsküdar ve Kabataş’tan tekneye biniş alternatifiyle başlayarak tekrar benzer iskelelere 23:00-23:30 arası art dönüşle sona ermektedir. Akşam namazınızı eğer isterseniz güzergah üstündeki camilerde de kılabilirsiniz. İftar menüsünde iftariyelik, çorba, anne yiyecek, fasıla sıcaklar, zeytinyağlılar, tatlı, meyve ve limitsiz içecek, çay ve kahve içecek yer ediniyor.

Adres: Piyasa cad. Bülbül sok. karşısı Sarıyer İstanbul

İletişim: 0555 695 33 09

teknede iftar menüsü

Sultanahmet ünlü İftar Mekanları – En İyiler

İstanbul’un En Ucuz İftar Mekanları – 11 Değişik Restoran

Üsküdar İftar Mekanları Kız Kulesi Eşliğinde 11 Enfes Mekan

Avrupa Yakası İftar Mekanları – Gidebileceğiniz En İyi 12 Restoran

İstanbul İftar Mekanları Leziz ve Doyurucu İftar Deneyimi 8 Tavsiye

Okuyucunun Dikkatine

Blog sayfamızda nerede ne yenir sorunuza cevap verebilecek yiyecek & mekan rehberi mevzularını kapsayan yazılar umumi bilgilendirme amaçlıdır. Kategoride vatan içi ve vatan dışından pek fazlaca değişik kent için derlediğiniz restoran ve yiyecek mekanlarına, laf konusu şehrin mutfak kültürüne, tadılması ihtiyaç duyulan ünlü yemeklerine dair bilgilere tek ova içinden basitçe ulaşabilirsiniz. Ziyaret etmeyi planladığınız kent ya da bölge için hususi olarak listelenmiş fotoğraflı lezzet durakları, adres ve kontakt detayları, ün salmış yiyecekleri içeren rehber yazılar seyahatinizi kolaylaştırmayı hedefler. Sunmuş olduğumuz bilgiler tavsiye niteliğindedir. içerik yayına alındıktan sonrasında bilgilerin vakit içinde güncelliğini ve geçerliliğini yitirebileceğini önemle hatırlatırız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

instagram izlenme hilesi turkcasino.net asyu2017.org/slot-siteleri deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler
1xbet mobil 1xbet az 720p film izle full film izle filmci dayi full hd film izle real film izle pala film izle erotik film izle filmci abi full hd film izle guvencehd.org Betist Onwin vbettr Piabet Slot Siteleri Betorder Kalebet giriş milosbet giriş 1win deneme bonusu meritking giriş meritroyalbet > betpasi.com escort anadolu bahis20.com canlı casino siteleri goibay.com Belugabahis Pusulabet Celtabet marsbahis maksibet rulet siteleri betwinner giriş Nakitbahis Megabahis Hititbet Mostbet Betovis Onwin 1win Milosbet Pin Up Betwinner Kalebet Betist Mercurecasino Betgaranti Kolaybet Betorder Maksibet Lotusbet Masterbetting Norabahis Piabellacasino Cup90 Hititbet şişi escort kızılay escort Melbet/a> “Tarafbet Paşacasino Betosfer Rbet Oslobet restbett.net Vbet nisanbet Sahabet Tarafbet Betgaranti Betzmark Mariobet Sahabet Pokerklas Betturkey Betandyou Matadorbet Supertotobet Megapari Tipobet Kralbet Casinogaranti Meritslot Betpark betbox Maltbahis Jupiterbahis gaziantep escort bayan gaziantep escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler 7slots Coinbar Youwin giriş betwinner betwinner giriş viagra fiyat