herdembilgiler

Yarım Kalan Aşklar Dizi | Konusu | Oyuncuları | Fragman

Yarım Kalan Aşklar Dizi | Konusu | Oyuncuları | Fragman

Yarım Kalan Aşklar, dizi, konusu, oyuncuları, fragman, karakterleri, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, kimler oynuyor, gibi aramalarınıza herdembilgiler’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Blutv yeni yerli dizisi Yarım Kalan Aşklar’ı duyurdu.

Türkiye’nin başarılı dijital platformlarından Blutv, Alef gibi baaşrılı bir projenin ardından bu kez romantik komedi tarzında yeni dizi projesini açıkladı. Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz’in oynayacağı dizisi resmi hesaplardan duyuruldu.

Yarım Kalan Aşklar dizi konusu

Dizi, yaşadığı bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ozan’ın başka bir bedende yeniden dünyaya gelmesini konu lacak. Başrollerde Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz yer alacak. Dizide başka kimlerin rol alacağının da önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Dizinin yapım çalışmalarına kısa sürede başlanacağı ve yaz ayları içerisinde Blutv’de yayınlanması bekleniyor. Dizinin yapımcılığını TİMS&B Production üstleniyor. Daha önce Hande Erçel ile açıklanan dizide proje aşamasında yaşanan sorunlar sonrası Dilan Çiçek Deniz ile anlaşma sağlandığı ifade ediliyor.

Blutv böyle tanıttı

Dizi Blu Tv resmi twitter hesabından bu paylaşım ile tanıtıldı. Paylaşımda şu ifadelere yer verildi.

Aşk iki beden arasında mıdır yoksa iki ruh arasında mı? Sorunun cevabı yeni BluTV özel yapımı Yarım Kalan Aşklar’da. #YarımKalanAşklar yakında sadece BluTV’de.

Yarım Kalan Aşklar ve Saygı ile geliyor

Blutv, Alef sonrası geliştirdiği Saygı dizisi dışında, bu yeni yapımı ile de sektördeki yerini sağlamlaştırmak istiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. senol dedi ki:

    evet güzel bir konu ölümsüz polisler adlı yabancı film den alıntı olmuş ama çok iyi tv ye gelecek mi gelirse çok iyi olur

BİR YORUM YAZ