Netflix 2021 Ocak Ayı Takvimi

Netflix 2021 Ocak Ayı Takvimi

Netflix’in 2021 Ocak ayında çıkan film ve dizilerine buradan ulaşabilirsiniz.

2020 yılında onlarca farklı içeriği ile dikkat çeken Netflix’in gündeme bomba gibi oturan Ocak ayında çıkaracak olduğu dizi ve filmleri siz herdembilgiler.com okurları için içerik haline getirdik.

Netflix Ocak Ayı Filmleri ve Dizileri

Pandemi dolayısıyla evlere kapandığımız şu günlerde oldukça faydasını gördüğümüz Netflix’in Ocak ayı için çıkardığı dizi ve filmleri sizler için derledik. İşte izleyicilerin dört gözle beklediği Ocak ayının 44 yeni dizi ve filmi.

REKLAM ALANI

Netflix 1 Ocak Tarihinde Netflix’te Gösterime Girenler;

1. Cobra Kai 3. Sezon 

Josh Heald, Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg’in yarattığı Amerikan drama dizisi Cobra Kai 3. Sezonu ile Netflix’te 1 Ocak itibari ile devam eden 3. Sezonu yayınlanan dizinin oyuncu kadrosu Martin Kove, Mary Mouser, Tanner Buchanan ve Courtney Henggeler gibi isimlerden oluşurken ‘’Karete Kid’’in devamı gibi olan dizinin konusu, yıllar önce karşılaştıkları turnuvadan sonra tekrar karşı karşıya gelen ikilinin arasındaki rekabetin tekrar açığa çıkmasının etrafında dönüyor.

2. The Minimalists: Less Is Now

Minimalizm akımı kuran eski dostların minimum düzeydeki şeylerle hayatlarını nasıl kuracağını anlatacak olan yapım Joshua Fields, Milburn ve Ryan Nicodemus’un etrafında dönüyor.

3. Headspace: Guide to Meditation

1 Ocak Cuma günü Netflix’te gösterime giren yapım meditasyon yapmanın yararlarını animasyon şeklinde izleyicilerine sunarak onlara rahat ve huzurlu bir yaşam kaynağı olacak.

4. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

İlk filmi Ejderhanı Nasıl Eğitirsin’in gişe skorlarından sonra devam filminin çekilmesiyle karşımıza çıkan yapım ilk filmi kadar ses getirmese bile milyonlar tarafından izlenmeyi başardı. Bu kaliteli yapımın konusu ise Hıçgıdık, bilinmeyen bir ejderha binicisi ve Dişsiz’in ejderha ordusu bulunan zalim savaşçıyı durdurmak için harekete geçmelerini ele alıyor.

5. Full Out 2: You Got This!

1 saat 31 dakikalık uzunluğu ile 1 Ocak tarihinde gösterime giren yapım Chayse ve jimnastik takımının şampiyonluk için bir break dansçı ile yaşadıkları olayları ele alıyor. Oyuncu kadrosunda Sydney Cope, Logan Edra, Liza Wilk, Braedyn Bruner ve Billie Merritt gibi isimleri bulunduran yapımın yönetmen koltuğunda ise Jeff Deverett oturuyor.

6. Broadway’in Tuhaf Müzikalleri

David Letterman Show’un yazarlarından biri olan Steve Young’un garip müzikallerin ardındaki dünyayı keşfetmeye çalışmasının etrafında dönen belgesel filmi Ozzy Inguanzo ve Dava Whisenant’ın kaleme aldığı senaryosu ile birlikte 1 Ocak tarihinde Netflix’te gösterime girdi.

7. Umut Kırıntıları

Wagner Moura, Martin Sheen, Rooney Mara ve Selton Mello’nun bulunduğu oyuncu kadrosu ve Stephen Daldry’ın yönetmenliğinde gösterime girdi. Filmin konusu ise Brezilya’lı 3 fakir gencin çöplükte garip bir şey bulmalarının ardından başlarına gelecek olayların etrafında dönüyor.

8. Paul Apostle of Christ

Oyuncu kadrosunda James Faulkner, Jim Caviezel, Olivier Martinez ve Jaonne Whalley gibi isimler bulunan yapımın yönetmen koltuğunda Andrew Hyatt oturuyor. 1 Ocak tarihinde gösterime giren yapımın konusu ise idamı bekleyen havari Pavlus’un İsa’nın sözlerini vaaz ederken Luka kilisesinin doğuşunu sağlayan kitabı kaleme almasının etrafında dönüyor.

9. Crouching Tiger, Hidden Dragon

1 Ocak’ta gösterime giren yapımın Antik Çin’de yaşayan bir kadının rutin evliliğinden kurtularak macera dolu bir hayata duyduğu hevesin etrafında dönüyor. Ang Lee’nin Oscar ödüllü eserinde uyarlanan yapımın oyuncu kadrosunda ise Chow Yun-fat, Michelle Yeoh, Zhang Ziyi ve Chang Chen gibi isimler bulunuyor.

10. Silver Linings Playbook

1 Ocak’ta gösterime giren yapımın konusu bir süre akıl hastanesinde kaldıktan sonra anne ve babasının yanına taşınıp eski sevgilisi ile barışmaya çalışan Pat adlı kahramanımızın yaşadığı olayların etrafında dönüyor. Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Jacki Weaver gibi ünlü isimlerin yer aldığı yapımın yönetmenliğini ise David O. Russel yapıyor.

11. Dream Home Makeover 2. Sezon

Hepimizin aşina olduğu Türk televizyonunda bulunan ev yenileme programına benzerlik gösteren yapım insanların isteklerini yerine getiren, yaşam tarzlarını ortaya koyabilecekleri bir platform haline gelerek 2. Sezonunu 1 Ocak tarihinde Netflix’te yayınladı.

12. What Happened to Mr. Cha?

1 Ocakta gösterime giren komedi Kore filmi olan Bay Cha’ya Ne Oldu’nun konusu kariyerinin çöküşünde olan aktörün yaşadığı beklenmedik olayın sonuçlarının etrafında dönüyor. Oyuncu kadrosunda Cha In-pyı, Cho Dal-hwan ve Song Jae-ryong’un bulunduğu yapımın senaristliğini ve yönetmenliğini ise Kim Dong-kyu üstleniyor.

13. Monarca 2. Sezon

1. sezonu oldukça beğenilen bir yapım olan Monarca’nın konusu 20 yıl sonra Meksikaya’ya dönen Ana Maria’nın ailesinin batırdıkları işi düzeltmek için yaşadığı olayların etrafında dönüyor. Oyuncu kadrosunda Irene Azuela, Juan Manuel Bernal ve Osvaldo Benavides gibi isimler bulunan yapımın yaratıcısı ise Diego Gutierrez.

2 Ocak Tarihinde Netflix’te Gösterime Girenler:

14. Asphalt Burning

2 Ocak tarihinde Netflix üzerinde yayına girdi filmin konusu düğün sırasında terkedilen Roy’un kaçan eşini tekrar elde etmek için Almanya’nın Nürburgring pistinde rakibini yenmek için yaptığı fedakarlıkları ele alıyor. Anders Baasmo, Kathrine Thorborg Johansen, Ida Husoy ve Otto Jesperen gibi oyunculara sahip olan filmin senaristleri ise Christopher Grondahl ve Kjetil Indregard.

5 Ocak Tarihinde Netflix’te Gösterime Girenler:

15. History of Swear Words 1. Sezon

Nicolas Cage’in sunuculuğunu yaptığı belgesel dizisi Küfürler Tarihi hem eğitici hem zevkli bir yapım olacağa benziyor, günden günde değişen ve herkes tarafından kullanılan küfürlerin tarihini öğretecek olan program bunu yaparken küfür etmekten asla çekinmeyecek.

16. Nailed IT! Mexico 3. Sezon

Farklı bölgelerde aynı konsepte sahip yapımların biri olan Nailed IT! Mexico 3. Sezonu ile 5 Ocak tarihinde Netflix’te gösterime girdi. Eğlence ve keyif verici program amatör aşçıların para ödülü için yarışmalarının etrafında dönüyor.

17. Gabby’s Dollhouse 1. Sezon

Oyuncu kadrosunda Laila Lockhart Kraner, Trucker Chandler, Juliet Donenfeld ve Maggi Lowe gibi isimlerin yer aldığı ve yaratıcılığını Traci Paige Johnson ve Jennifer Twomey’in üstlendiği yapım çocuklar için tasarlanan bir eğlence programıdır.

6 Ocak Tarihinde Netflix’te Gösterime Girenler:

18. Surviving Death 1. Sezon

Belgesel dizi niteliğindeki bu kaliteli yapım ölümden sonra biz insanları neler bekliyor sorusuna cevap arıyor, ölüme en yakın tecrübeleri, reenkarnasyon kanıtlarını ve paronormal olayları araştıran belgesel 6 Ocak itibari ile 1. Sezonu ile Netflix ekranlarında yayınlandı.

19. Tony Parker: The Final Shot

6 Ocak’ta Netflix ekranlarına yansıyacak olan belgesel azmi ile Fransa’nın en ünlü basketbolcularından biri olan Tony Parker’in hayatını ele alıyor. Oyuncu kadrosunda Tony Parker’in kendisi yer alırken belgeselin yönetmenliğini Florent Bodin yapıyor.

7 Ocak Tarihinde Netflix’te Gösterime Girenler:

20. Pieces of a Woman

Kornel Mundruczo tarafından yönetilen Kata Weber tarafından kaleme alınan 2020 yapımı film olan Pieces of a Woman’ın oyuncu kadrosunda Vanessa Kirby, Shia LaBeouf, Ellen Burstyn ve Molly Parker gibi isimler yer alıyor. Filmin konusu ise evde yaptığı doğumun ardından duygusal bir boşluğa düşen kadının kocası ve kendi ailesinden uzaklaşmasının etrafında dönüyor.

8 Ocak Tarihinde Netflix’te Gösterime Girenler:

21. Azizler

Türk yapımı bir film olan ve Taylan Biraderler tarafından tasarlanan film 2021 8 Ocak tarihinde Netflix’te gösterime giren bünyesinde Engin Günaydın, Haluk Bilginer ve Binnur Kaya gibi isimleri barındıran dram ve komedi filmidir, filmin konusu rutin düzeninden sıkılmış olan Aziz’in bu düzenden kurtulma çabasının etrafında dönüyor.

22. LUPIN 1. Sezon

Fransa yapımı yeni dizi, suç ve drama dizilerine yeni bir soluk getirecek düzeyde, George Kay tarafından yaratılan dizi Omar Sy, Ludivine Sagnier, Nicole Garcia ve Herve Pierre gibi oyunculara sahip. Arsen Lüpen’in maceralarından oluşturulan dizi Assane Diop adlı hırsızın babasının intikamını almaya çalışmasının etrafında dönüyor.

23. Inside the World’s Toughest Prisons 5. Sezon

Çıktığı günden itibaren çokça kişi tarafından izlenilen ve beğenilen bir seri olan Dünyanın En Zorlu Hapishaneleri 5. Sezonu ile 8 Ocak tarihinde Netflix ekranlarındaydı. Gerçekçi bir belgesel dizisi olan yapım farklı hayatları incelerken adeta sizi içine çekiyor.

24. Pretend It’s a City Mini Dizi

8 Ocak tarihinde gösterime giren biyografik belgesel Fran Lebowitz: Bir Yazarın Portresi adlı yapım Fran Lebowitz’in karmaşık zihnini ele alarak kültürel bilgi dağıtımı yapmayı hedefliyor.

25. The Idhun Chronicles 2. Sezon

Oyuncu kadrosunda Michelle Jenner, Itzan Escamilla, Sergio Mur, Nico Romero gibi isimlerin yer aldığı İspanya yapımı çizgi dizi olan Idhun Günlükleri’nin konusu, yetim kalan çocuğun Dünya’yı kurtarmak ve ailesinin intikamını almak için savaş içine girdiği katilin etrafında dönüyor.

26. Mighty Little Bheem: Kite Festival 1. Sezon

Birden fazla bulunan Küçük Bheem ile Büyük Maceralar yapımının yeni versiyonu Küçük Bheem İle Büyük Maceralar: Uçurtma Festivali adlı çocuklar için yapılmış çizgi filmin konusu kışın bitmesi ve baharın gelmesiyle yaklaşan uçurtma festivalinin Bheem ve kasabalılara getirdiği neşeyi ele alıyor.

11 Ocak Tarihinde Netflix’te Gösterime Girenler:

27. Crack: Cocaine, Corruption ve Conspiracy

11 Ocak’ta gösterime giren filmin konusu ekonomik krizin gerçekleştiği sırada ortaya çıkan kokainin geçmişini sizlere sergiliyor. Yönetmenliğini Stanley Nelson’un üstlendiği yapım çıktığı gün sınırları zorlayacak gibi gözüküyor.

13 Ocak Tarihinde Netflix’te Gösterime Girenler:

28. Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

13 Ocak tarihinde yayınlanaan mini dizi Night Stalker: Bir Seri Katili Yakalamak adlı yapım gerçek bir suç öyküsüne dayanıyor. 1985 yılında iki dedektifin kötü ruhlu bir seri katilin peşine düşmesinin etrafında dönen yapım fragman izlenmesine göre baya tutulacak gibi duruyor.

15 Ocak Tarihinde Netflix’te Gösterime Girenler:

29. Outside the Wire

15 Ocak tarihinde gösterime girecek Netflix orijinal filmi Mikael Hafström tarafından yönetiliyor, oyuncu kadrosunda Anthony Mackie, Dmason Idris ve Emily Beecham gibi oyuncular bulunan filmin konusu ise savaşın hakim olduğu bir bölgede insansız hava aracı pilotluğu yapan kahramanın nükleer savaşı durdurmak isterken başına gelecek olayların etrafında dönüyor.

30. Disenchantment 3. Sezon

Matt Groening’in yarattığı bir çizgi dizi olan Disenchantment 15 Ocak tarihinde 3. Sezonu ile devam eden dizi, evlendirilecekken mutsuz olan bir kızın karşısına Elfo adında küçük bir iblisin çıkmasıyla hayatının değişmesini konu alan dizi bünyesinde Abbi Jacobson, Eric Abdre ve Nat Faxon gibi oyuncular barındırıyor.

31. Kuroko’s Basketball 1. Sezon

15 Ocak’ta gösterime giren Japon çizgi filminin konusu 5 ortaokullu arkadaşın farklı liselere dağılmasının ardından bir başına kalan Tetsuya Kuroko’nun gittiği liseyi zafere taşımasının etrafında dönüyor.

32. Bling Empire 1. Sezon

15 Ocak’ta 1. Sezonu ile karşımıza çıkacan yapım Los Angeles’te yaşayan zengin Asyalılar’ın partileri ve yaşamlarını ele alıyor.

33. Double Dad

15 Ocak’ta gösterime giren Double Dad filminin konusu annesinin yokluğunu fırsata çeviren bir ergenin yaşantısını değiştirecek bir maceraya çıkmasının etrafında dönüyor. Filmin oyuncu kadrosunda Maisa Silva, Eduardo Moscovis, Marcelo Medici ve Laila Zaid gibi isimler bulunurken yönetmenliğini ise Cris D’Amato yapıyor.

19 Ocak Tarihinde Netflix’te Gösterime Girenler:

34. Horizon Line

19 Ocak tarihinde gösterime girecek film Allisan Williams, Alexander Dreymon, Keith David ve Pearl Mackie gibi oyunculara sahip. Mikael Marcimain tarafından yönetilen film ortak arkadaşlarının düğününe giden ve eski sevgili olan Sara ve Jackson’un etrafında yaşanan olayları konu alıyor.

20 Ocak Tarihinde Netflix’te Gösterime Girenler:

35. Daughter From Another Mother 1. Sezon

Oyuncu kadrosunda Ludwika Paleta, Paulina Goto, Martin Altomaro ve Liz Gallardo gibi isimlerin bulunduğu yapım dram Meksika dizisidir. 1. Sezonu 20 Ocak’ta yayınlanacak dizinin konusu iki anne ve iki kızın başlarına gelen garip ve bir o kadar eğlenceli olayları ele alıyor.

36. Sightless

Görme yetisini kaybetmesine neden olan saldırıdan sonra iyileşme sürecine giren bir kemancının yeni hayatındaki olayları ele alan psikolojik gerilim kategorisine giren yapım gösterime girdiği gün çokça izlenecek gibi gözüküyor. Oyuncu kadrosunda Madelaine Petsch, Alexander Koch, December Ensminger gibi isimlerin bulunduğu yapımın senaristi ise Cooper Karl.

22 Ocak Tarihinde Netflix’te Gösterime Girenler:

37. Fate the Winx Saga 1. Sezon

Kız erkek hepimizin çocukluğunda bir defada olsa izlediği çizgi film Winx Club’un diziye uyarlanmış hali olan Winx Efsanesi: Kader, bünyesinde Abigail Cowen, Hannah Van Der Westhuysen, Precious Mustapha, ve Eliot Salt gibi isimleri barındırıyor. Gençlik, fantastik dizisi Winx Efsanesi: Kader’in konusu ise bir grup perinin sihirli yeteneklerini öğrenme sürecinin etrafında dönüyor.

38. The White Tiger

22 Ocak tarihinde Netflix’te gösterime giren filmin senaristliğini ve yönetmenliği Ramin Bahrani üstlenirken oyuncu kadrosunda Adarsh Gourav, Rajkummar Rao, Priyanka Chopra Jonas ve Mahesh Manjrekar yer alıyor. Dram filmi olan Beyaz Kaplan’ın konusu ise Hintli bir sürücünün fakirlikten kurtulmak için gösterdiği çabayı ekranlara yansıtıyor.

39. Jurassic World Camp Cretaceous 2. Sezon

Adada mahsur kalan kampçıların tam çıkış umutlarının tükendiği sırada adaya gelen bir turist grubu sayesinde umutları tekrar yeşeriyor. Kampçıların etrafında dönen hikayesi ile dikkat çeken Jurassic World 22 Ocak tarihinde Netflix ekranlarında yayınlandı.

40. So My Grandma’s a Lesbian

22 Ocak’ta gösterime giren film genç ve yetenekli İspanyol avukat Eva’nın büyükannesinin evlenmeye karar verdiğini öğrenmesinin ardından harekete geçmesini konu ediniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Rosa Maria Sarda, Veronica Forque, Ingrid Garcia Jonsson ve David Verdaguer yer alırken yönetmen koltuğunda Angeler Reine Oturuyor.

41. Us

22 Ocak’ta gösterime giren yapımın konusu ailecek çıktıkları tatilin, ailedeki herkesin birebir benzerlerinin ortaya çıkmasıyla tatilden ziyade korku dolu bir kabusa dönüşmesini ele alıyor. Oyuncu kadrosunda Lupita Nyong’o, Winston Duke, Elisabeth Moss ve Tim Heidecker gibi isimlerin yer aldığı korku yapımının yönetmen kolduğunda Jordan Peele oturuyor.

42. BUSTED! 3. Sezon

22 Ocak tarihinde 3. Sezonu ile Netflix ekranlarında gösterime girecek dizi yayınlanan her bölümünde farklı bir olayın etrafında dönmesiyle ilgi çekici bir hale geliyor. Kore dizileri kategorisinde bulunan yapımın yaratıcıları ise Cho Hyo-Jin, Chang Hyuk-jae ve Kim Joo-hyung.

23 Ocak Tarihinde Netflix’te Gösterime Girenler:

43. CRAWL – Ölümcül Sular

Kaya Scodelario’nun başrolünü oynadığı Crawl adlı yapım bünyesinde bir o kadar tanınmış Barry Pepper, Morfydd Clark ve Ross Anderson isimlerini bulundurmasının yanı sıra dikkat çekici konusu ile ilgi odağı oluyor. Gelen kasırganın ardından babasını kurtarmaya çalışan kızın evin altında mahsur kalmasının etrafında dönen filmin yönetmeni ise Alexandre Aja.

26 Ocak Tarihinde Netflix’te Gösterime Girenler:

44. Snowpiercer

Dünyanın buzullarla kaplanmasının ardından hayatta kalmayı başarmış son insanların hiç durmadan yol alan büyük bir trende yaşadıkları hayatı konu alan filmin oyuncu kadrosunda Jennifer Connelly, Daveed Diggs ve Mickey Sumner gibi isimler bulunuyor. Suç drama tarzı film çıkmasının üzerinden 8 yıl geçmiş olmasına rağmen 26 Ocak tarihinde Netflix ekranlarında yayınlandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

izmit escort bayan guvencehd.org Onwin deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler vbettr Piabet Betorder Kalebet giriş milosbet giriş meritking kingroyal kingroyal giriş Bizbet Betonred goibay.com marsbahis paşacasino giriş tombala siteleri Nakitbahis Megabahis Mislibet Betovis Tipobet 1win Milosbet Betwinner Kalebet Betist Mercurecasino Roketbet Romabet Golegol Zbahis Casinoplus Norabahis Piabellacasino Meritking şişi escort kızılay escort Melbet “Tarafbet Kingroyal Casinoplus Betriyal Oslobet Vbet Meritking Madridbet Ligobet Aresbet Siyahbet Orisbet Vaycasino Bahisbey Pekinbet Vbet nisanbet Sahabet Betpublic Fixbet Starzbet Betturkey Betandyou Matadorbet Supertotobet Betandyou Fixbet Starzbet betbox Maltbahis Jupiterbahis deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler 7slots Coinbar Ligobet melbet 1win 1win 1win melbet sahabet" Xslot emuarticles.com ikimisli levabet levabet Bet10bet betmoon120 Betmoon Hilbet Kalebet Nakitbahis Casinoslot Milosbet en iyi bahis siteleri Nakitbahis güvenilir bahis siteleri Belugabahis Pusulabet Celtabet roketbahis deneme bonusu veren siteler betwinner.com.tr betwinnergiris.com.tr betwinner-giris.com.tr