herdembilgiler

Koyu Beyaz Dizisi Oyuncuları Konusu (TRT)

Koyu Beyaz Dizisi Oyuncuları Konusu (TRT)

Koyu Ak dizisi oyuncuları konusu nedir? Sizinle sunacağız. Yapımcılığını RGB Prodüksiyon’un üstlendiği Koyu Ak dizisinin direktör koltuğuna Bülent İşbilen oturmaktadır. Dizi Trt Dijital’de seyirci karşısına çıkacaktır. İzleyiciler, Koyu Ak dizisi oyuncuları ve konusu nedir? Bunu da merak etti. Bizlerde bu yüzden  Koyu Ak dizisinin oyuncuları ve mevzusunu araştırdık. Bizlerde, Koyu Ak dizisi oyuncuları, konusu nedir? Sizinle sunacağız.

Koyu Ak Dizisi Oyuncuları

Atakan Hoşgören
Atabiq Mohsin
Merjem Siljiak
Sueun Yoo
Cemil Şahin
Charles Carrol
Rami Narin
Steve Leyland
Pelin Gerish
Ebru Akel
Osman Sulh Özkoçak
İsa Can Dinç
Atiqa Odho
Tauseeq Haider
Sen Monro
Gökçe Özyol
Zeynep Anacan
Nisa Bölükbaşı
Asya Özveren
İhsan ÖnalKoyu Beyaz dizisi oyuncu kadrosu konusu

Atakan Hoşgören

Oyuncumuz 5 Ağustos 1999 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Doğuş Üniversite İngilizce İşletme Bölümünde eğitim gören Atakan Hoşgören, farklı reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atmıştır. 2017 senesinde Yıldızlar Şahidim adlı diziyle yetkin ve uzman oyunculuğa adım atan oyuncumuz Atakan Hoşgören, bilhassa 4N1K Yeni Başlangıçlar dizisinde yaşam verdiği Ali Tekelioğlu karakteriyle tanınır hale gelmiştir.Koyu Beyaz dizisi oyuncuları kadrosu

Atabiq Mohsin

Koyu Ak dizisinin artist ekibinda yer edinen Atabiq Mohsin, Pakistanlıdır. 2019 senesinde sektöre adım atan artist evvelinden modellik yapmıştır. Farklı Reklam filmlerinde yer olarak tanınan Atabiq Mohsin, ülkemizde yaşamıyor. Bu sebepten mütevellit da hakkında çok bir informasyon bulunmamaktadır. Hepimiz, Koyu Ak dizisinin artist kadrosunda yer edinen Pakistanlı Atabiq Mohsin hakkında daha çok bilgiye ulaştığımız vakit bunu sizinle sunacağız.

Nisa Bölükbaşı

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da dünyaya gelen Nisa Bölükbaşı’nın babası Türk ve Boşnak asıllı, anası ise Çek asıllıdır. 2020 senesinde survivor yarışmasına katılan Nisa Bölükbaşı gönülüler takımında yer almıştır. 8 yaşlarında yetkin ve uzman olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlamış olan Nisa Bölükbaşı, Survivor yarışmasının finalistleri arasına girmiş, bu yarışmadaki performansıyla tanınmıştır ve Büyülü Annem dizisiyle de oyunculukla tanışmıştır.Koyu Beyaz dizisi oyuncu kadrosu Nisanur bölükbaşı

Merjem Siljiak

Başarıya ulaşmış artist Merjem Siljiak Koyu Ak dizisi ile antak kalma sağlanmıştır. Gelecek günlerde Koyu Ak dizisinde yer alacak olan artist Merjem Siljiak’ın hangi karakteri canlandıracağı belli değildir. Artist sektörde yeni olduğundan dolayı hakkında informasyon yoktur. Hepimiz Koyu Ak dizisinde yer edinen Merjem Siljiak hakkında ayrıntılı bilgilere ulaştığımız vakit oyuncuyu yakından tanıtacağız.

Sueun Yoo

6 Eylül 1989 senesinde dünyaya gelen Sueun Yoo, cenup Korelidir. Kamera karşısına ilk kere 2002 senesinde Two Guys filmiyle geçmiştir. Çoçuk yaşta sektöre adım atan artist bilhassa 2009 senesinde Boys Over Flowers dizisiyle tanınır hale gelmiştir. Chung-Ang Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Sueun Yoo, son olarak Hüzünlü Special – Phone: Disappeared Memory dizisinde yer almıştır, gelecek günlerde ise Koyu Ak dizisiyle karşımıza çıkacaktır.

Cemil Şahin

8 Mart 1986 senesinde trabzon’da dünyaya gelen Cemil Şahin, Çukurova Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesinde eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk kere 2010 senesinde Geri Sokaklar dizisiyle geçmiştir. Bilhassa Kardeş Oranı dizisinde yaşam verdiği Pompacı Kartal karakteri ile tanınan oyuncumuz evvelinden Aşk Bu Mu?, Çalgı Çelgi İkimiz, Kaçma Birader, Vakalar Vakalar, Düğün Dernek, Gönül Dağı şeklinde başarı göstermiş projelerde de yer almıştır.

Charles Carrol

Koyu Ak dizisiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Charles Carrol kamera karşısına ilk kere 2007 senesinde gösterime giren Maskeli Beşler Uzak filmiyle geçmiştir. Filmimizde ki performansıyla dikkatleri üstüne çeken artist ertesi sene Devrim Otomobilleri ve Osmanlı Cumhuriyeti adlı projelerde de yer almıştır. Başarıya ulaşmış artist Charles Carrol hakkında ayrıntılı bilgiler yoktur. Hepimiz Charles Carrol hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşınca sayfamıza ekleyeceğiz.

Rami Narin

32 yaşlarında ki Rami Narin, 1990 senesinde Hatay’da dünyaya gelmiştir. Hatay hususi Zengi Koleji’ni bitirdikten sonrasında, Beykent Üniversitesinden mezun olan Rami Narin kamera karşısına ilk kere 2014 senesinde Ezra adlı diziyle geçmiştir. Evvelinden Ağlama Anne, Benim Adım Melek, Yeni yaşam şeklinde başarı göstermiş dizilerde yer edinen oyuncumuz Rami Narin bilhassa Ada Masalı dizisinde yaşam verdiği Alper karakteri ile tanınır hale gelmiştir.

Steve Leyland

İzleyiciler Koyu Ak dizisinin artist kadrosunda yer edinen Steve Leyland’ı da merak etti. Bizlerde bu yüzden araştırdık. Sadece artist hakkında çok bir informasyon yoktur. Steve Leyland’nın Koyu Ak dizisinde hangi karakteri canlandıracağı da belli değildir. Hepimiz, gelecek günlerde Koyu Ak dizisi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlan artist Steve Leyland hakkında ki detayları sayfamıza ekleyeceğiz.

Pelin Gerish

Güzelliğiyle de dikkatleri üstüne çeken Pelin Gerish, Koyu Ak dizisiyle seyirci karşısına çıkacaktır. Hem de tiyatro oyuncusu olan Pelin Gerish’in yaşam vereceği karakter belli değildir. Hala etken olarak sahnelerde boy gösteren oyuncunun müziklede arası iyidir. Başarıya ulaşmış artist, Pelin Gerish hakkında ayrıntılı bilgiler yoktur. Hepimiz ayrıntılı artist hakkında bilgilere ulaştığımız vakit bunu sayfamıza ekleyeceğiz.

Ebru Akel

Ebru Akel Koyu Beyaz dizisi oyuncu kadrosunda1 Mart 1976 senesinde İzmir’de dünyaya gelen Ebru Akel, 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale bölümünde eğitim almıştır. 1996 senesinde ilk oyunculuğunu Asla Bana Sordun mu adlı tv dizisiyle yaşamıştır. 1998’de BRT’de gösterilen Büyülü Ayna adlı moda programını sunmaya başlamış olan Ebru Akel evvelinden bir oldukça projede sunuculuk yapmıştır. Koyu Ak dizisinde yer edinen Ebru Akel son olarak Bu Sabah programını sunmuştur.

Osman Sulh Özkoçak

Başarıya ulaşmış oyuncumuz Koyu Ak dizisiyle antak kalma elde eden adlardan biridir. Osman Sulh Özkoçak, Kedi Sahne Sanatları oyuncuları içinde yer almıştır. Tiyatro oyunculuğunun yanında ayrıca tiyatro oyunlarında asistanlıkta yapmaktadır. Bir oldukça tiyatro oyununda sahne alan Osman Sulh Özkoçak, Koyu Ak dizisiyle seyirci karşısına çıkacaktır. Sadece oyuncumuzun hangi karakteri canlandıracağı belli değildir.

İsa Can Dinç

Koyu Ak dizisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanan oyuncumuz İsa Can Dinç, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Sonrasında ise Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Kemal Özkızıl menejerlik şirketine bağlı olarak işçi İsa Can Dinç bununla beraber tiyatro oyuncusudur ve hala etken olarak sahne almaktadır.

Atiqa Odho

12 Şubat 1968 senesinde Pakistan’da dünyaya gelen Atiqa Odho, tv sunucusu ve kendi kurduğu kozmetik markası Odho kozmetiklerinin adaşıdır. Kamera karşısına ilk kere 1992 senesinde Sitara Aur Mehrunissa dizisiyle geçen artist bilhassa Anwar Maqsood dizisiyle tanınmıştır. Koyu Ak’la anlaşan artist, 2021’de sanatçı topluluğunun iyileştirilmesini amaçlayan Actors Collective Trust’ın başkanı olarak seçilmiştir.

Tauseeq Haider

Başarıya ulaşmış artist Tauseeq Haider Pakistanlıdır. Tv programlarının sunuculuğunu üstüne alan artist bununla beraber bu programların kuruculuğunda yapmıştır. YouTube’a bir kanal açan ve diri olarak sevenleri ile gösterim icra eden Pakistanlı artist Tauseeq Haider Koyu Ak dizisiyle seyirci karşısına çıkacaktır. Sadece, Tauseeq Haider’ın Koyu Ak dizisinde hangi karaktere yaşam vereceği hemen hemen belli değildir.

Sen Monro

Başarıya ulaşmış artist Londra, Hampstead’deki Belsize Park’ta dünyaya gelmiştir. Evvelinden yetkin ve uzman olarak futbol oynayan Sen Monro, Chelsea, Reading ve Orient iç oluş suretiyle birden çok tanınmış kulüpte de çalışmıştır. Artist akıcı bir halde Türkçe ve Fransızca konuşmaktadır. İngiltere merkezli Gripping Yarn Films’in kurucusu olan artist Sen Monro bununla beraber senaryo yazarıdır. Evvelinden bir oldukça başarı göstermiş projenin senaristliğini yazan artist Koyu Ak dizisi ile antak kalma elde etmiştir.

Gökçe Özyol

Koyu Beyaz dizisi oyuncu kadrosunda Gökçe Özyol da var2 Aralık 1972 senesinde dünyaya gelen Gökçe Özyol, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Cartoon Film 3D Kısmını tamamlamıştır. Kamera karşısına ilk kere 2006 senesinde İki familya dizisiyle geçmiştir. Özellike Yahşi Çekicilik dizisinde canlandırdığı Sulh karakteri ile tanınan artist son olarak Yalnız Kurt dizisinde yer almıştır. Gökçe Özyol evvelinden Fena Kedi Şerafettin cartoon filmimizde de seslendirme yapmıştır.

Zeynep Anacan

1989 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Zeynep Anacan, liseyi bitirdikten sonrasında Akademi Kenter’de bir yıl süresince oyunculuk dersleri almıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı’nde de eğitimler almıştır. London Middlesex University Theatre Arts’da oyunculuk okumak için Londra’ya giden Zeynep Anacan, kamera karşısına son olarak 2020 senesinde Kuzgun dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz bilhassa Keşke Asla Büyümeseydik dizisi ile tanınmıştır.

Asya Özveren

Koyu Ak dizisi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan genç oyuncumuz Asya Özveren, Kadir Özgü Üniversitesi tiyatro bölümünde eğitimine devam etmektedir. Okumuş olduğu üniversitenin Tiyatroları’nda sahne alan oyuncumuz bilhassa Kadınım adlı tiyatro oyunuyla dikkat çekmiştir. Kamera karşısına ilk kere 2022 senesinde Kuş Uçuşu dizisiyle geçen oyuncumuz dizide Gökçe karakterine yaşam vermiştir ve gelecek günlerde Koyu Ak dizisiyle ekranlarda olabilecektir..

İhsan Önal

18 Eylül 1980 senesinde Adana’da dünyaya gelen İhsan Önal, kamera karşısına ilk kere 2015 senesinde Baskın Karabasan adlı ürkütücü filmiyle geçmiştir. Ertesi sene Mükemmel asır Kösem dizisinde yer edinen oyuncumuz bilhassa bu dizide canlandırdığı Süleyman Ağa karakteri ile tanınmıştır. Hem de tiyatro oyuncusu olan İhsan Önal evvelinden Baba, Jet Sosyete, Tutunamayanlar, Aziz, Payitaht Abdülhamid, Baraj şeklinde başarı göstermiş projelerde yer almıştır.

Koyu Ak Dizisinin Konusu ne demektir?

TRT dijital de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Koyu Ak dizisiyle son derece başarı göstermiş adlar antak kalma elde etmiştir. Izleyiciler dizinin mevzusunu da merak etti. Bizlerde bu yüzden araştırdık sadece dizinin konusu hemen hemen belli değildir. Hepimiz, Koyu Ak dizisinin yapımcıları dizinin mevzusunu açıklamış olduğu vakit bunu sayfamızdan sunacağız.

Koyu Ak dizisi oyuncuları ve konusu nedir? Sizinle paylaştık. Sizlerde mevzu, bahis hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

full hd film izle filmci abi full hd film izle erotik film film izle filmci dayi
izmit escort bayan guvencehd.org Onwin vbettr deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler TrBet Betorder Kalebet giriş milosbet giriş meritking kingroyal kingroyal giriş Bizbet Betonred goibay.com marsbahis betmatik tombala siteleri Nakitbahis Megabahis Hititbet Betovis 1win Milosbet Betwinner Kalebet Betist Mercurecasino Betgaranti Kolaybet ankara escort bayan ankara escort Maksibet Lotusbet Masterbetting Norabahis Piabellacasino Meritking Melbet “Tarafbet Paşacasino Betorspin Rbet Oslobet Vbet nisanbet Sahabet Betturkey Betandyou Matadorbet Supertotobet betbox Maltbahis Jupiterbahis gaziantep escort bayan gaziantep escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler 7slots Coinbar Ligobet gates of olympus bettturkey https://grandpashabet.live istanbul escort mecidiyeköy escort melbet Starzbet Fixbet Betpublic 1win 1win onbahis melbet ankara escort emuarticles.com ikimisligir levabet levabet.live Bet10beton betmoon120 Betmoon Hilbet Kalebet Nakitbahis Casinoslot Milosbet en iyi bahis siteleri Nakitbahis güvenilir bahis siteleri Belugabahis Pusulabet Celtabet roketbahis