herdembilgiler

Eylül Ayında Yayımlanacak Güney Kore İçerikleri » Güney Kore Sineması

Eylül Ayında Yayımlanacak Güney Kore İçerikleri » Güney Kore Sineması

Eylül Ayında Yayımlanacak Cenup Kore İçerikleri

Sizler için Eylül ayında yayımlanacak birden çok K-içeriğini derledik. içerik geride bırakarak Güz ayına girmemizle birlikte Kore içerikleri artış göstermeye başladı. Bu yüzden bu ay yayımlanacak olan Cenup Kore dizilerini ve şovlarını bir yazı altında sitemize ekledik. Hangi şovları izlemeyi düşündüğünüzü yorum uygulayarak bizimle paylaşabilirsiniz.

1) Critical X

Prömiyer Zamanı: Eylül 

Critical X Konusu:

Sıra, bulunduğumuz çağda yaşayan her neslin kriz durumlarını betimleyen hipergerçekçi bir komedi-dramasıdır. Üç aşamalı bir kombinasyon ile karşı karşıya kaldıktan sonrasında yaşamak için başa çıkmak zorunda kalan, istifaya zorluk çeken, varsıl bir yaşamdan fakirliğe giden ve yaşlanmanın gerçekleriyle yüzleşen budala Mr. A’nın öyküsünü anlatmaktadır.

Critical X Karakterleri:

Kwon Sang-Woo dizide orta ihtiyar ahmak bir karakter olan Bay A’yı canlandırmaktadır. Prestijli bir üniversiteden mezun olan Bay A, büyük bir şirkette işe girer sadece dönemin getirmiş olduğu problemler sebebiyle batkı eder.

Im Se Mi dizide, Bay A‘nın popüler bir web romancısı olmayı düş eden ruh eşi Ah Nae rolünü üstlenmektedir. Eli açık bir kalbi olduğu bilinmektedir ve daima Bay A’yı pozitif enerjisiyle destek sunar.

2) Little Women 

Prömiyer Zamanı: 3 Eylül 

Little Women (2022) Konusu:

Little Women (2022) dizisi, yoksul, fukara fakat birbirleriyle hala mükemmel ilişkileri ve dostlukları olan üç kız kardeşin öyküsünü mevzu, bahis alıyor. Sadece yanlışlıkla bir vakaya karışan kız kardeşler, Kore’nin en varsıl ve köklü aileleriyle yüzleşmek zorunda bırakılırlar.

Karakterler:

Kim Go-Eun dizide, ailesini para ile kol kanat germek isteyen en büyük kız kardeşi Oh In Joo’yu canlandırıyor. Gereğinden fazla yoksulluk içinde büyümüş olduğu için tek düşsel öteki düzgüsel insanoğlu kadar iyi yaşamaktır. Sadece beklenmedik bir vaka karşısında yaşamı bir bütün olarak sarsılır.

Nam Ji Hyun dizide, paraya boyun eğmek yerine daima doğru olanı yapmayı hedefleyen bir havadis, bilgi, salık muhabiri olan ikinci kardeş Oh In Kyung karakterini canlandırmaktadır. İlk muhabirlik günlerinde yakaladığı gizemli bir olay ile gerçeği araştırmaya adım atar.

Park Ji Hoo dizide, bundan böyle kendisi için fazlaca işçi ablalarının sevgisinden bunalmış olan en minik kardeş Oh In Hye karakterini canlandırıyor. Ailesinin maddi durumu sebebiyle hiçbir süre muntazam sanat malzemeleri kullanmamış olsa da, doğuştan gelen kabiliyetiyle bir sanat lisesine girmeye hak kazanır.

3) Once Upon a Small Town

Prömiyer Zamanı:5 Eylül 

Once Upon a Small Town Konusu:

Once Upon a Small Town dizisinde Han Ji-Yool, Seul’de veterinerlik yapmaktadır. Bigün Heedong Köyünde yaşayan aynı zamanda bir hayvan kliniği işleten büyükbabasından bir cep telefonu alır. Büyükbabası detaylı bir halde konuşmuyor ve sesi dikkat edilmesi gereken geliyordur. Han Ji Yool endişelenip büyükbabasının yaşamış olduğu yere gitmeye karar verir. Orada, Polis Memuru An Ja-Young ile tanışır. Büyükbabasının aslına bakarsak Avrupa’da gezi etmeye gittiğini öğrenir. Büyükbabasının bıraktığı nota nazaran ise Han Ji-Yool, büyükbabası uzaktayken, büyükbabasının hayvan kliniğini yarım yıllığına devralmak zorundadır.

Karakterler: 

Choo Young Woo dizide, Seul’de baytar olarak işçi Han Ji-Yool karakterini canlandırmaktadır.

Joy dizide, birinin desteğe ihtiyacı ortaya çıktığında beliren polis memuru Ahn Ja Young karakterini canlandırmaktadır. Yeni vazifeler üstlenmekten korkmayan yürekli bir karakterdir. Han Ji Yool’un köydeki günlük hayatında yaşamış olduğu hastalıkları çözmesine destek sunar ve böylece aralarında duygusal bir münasebet gelişim gösterir.

4) The Law Cafe

Prömiyer Zamanı:5 Eylül 

The Law Cafe Konusu:

Sıra, şimdilerde bir yapı sahibi olan ve özgür bir halde yaşayan eski savcı Kim Jeong Ho’nun ve yeni kiracısı olan eksantrik avukat Kim Yu Ri içinde geçen romantizme odaklanmaktadır. Bununla beraber öykü, kafe olarak da işçi bir hukuk firmasını çevreleyen vakalar çevresinde dönmektedir.

Karakterler: 

Lee Seung Gi, bir vakitler “canavar dahi” olarak herkesçe malum olan eski savcı Jung Ho karakterini canlandırıyor. Babasının yolsuzluk skandalı sebebiyle işini bıraktığından beri, binasından toplanan kirayla geçinmekte ve çatı katında yaşamaktadır. Kim Yu Ri ile 17 sene evvel lise talebesi olduklarından beri tanışmaktadırlar. Üstelik Kim Jung-Ho, uzun süredir Kim Yoo-Ri’ye aşıktır.

Lee Se Young dizide, güzel ve parlak zeka bir karı olan Kim Yu Ri karakterini canlandırmaktadır. Adalete son derece ehemmiyet veren ve haksızlığa şahit ortaya çıktığında yakıcı kişiliğini göstermekten çekinmeyen birisidir. Eskiden bir erkekle yaşamış olduğu tecrübe sebebiyle, yaşamının art kalanında bekar kalmaya karar. Büyük bir hukuk firmasındaki işini bırakır ve arkasından Kim Jung-Ho’nun sahibi olduğu binada “Law Cafe”yi açar. Bu enteresan kafe, kahve servisi ve hukuki danışmanlık hizmeti için kullanılır.

Kim Seul Gi, dizide Kim Jeong Ho ve Kim Yu Ri’nin 17 senedir çocukluk arkadaşı olan Han Se Yeon rolünü üstlenmektedir. yürekli, açık sözlü ve adil biridir.

5) My Chilling Roommate

Prömiyer Zamanı:6 Eylül 

My Chilling Roommate Konusu:

Sıra, hayalet görme kabiliyeti yüzünden yaşamını sürdürmekte zorluk çeken Jung Se Ri (Kim So Jeong) ve ikinci kuşak bir chaebol olan Song Ji Chan (Jung Chan Woo) hakkında ürkütücü, romantik-komedisidir.

My Chilling Roommate Karakterleri:

Kim So Jeong dizide sıcak ve parlak bir karakteri olan Jung Se Ri’yi canlandırmaktadır. Sadece günlük yaşamını negatif bir halde etkileyen doğaüstü bir kabiliyeti olduğu bilinmektedir: Ölülerin ruhlarını görebilmektedir.

Jung Chan Woo dizide dürüst sadece egoist bir ikinci kuşak chaebol olan Song Ji Chan karakterini canlandırmaktadır. Bir kaza sebebiyle hayalet olur ve hafızasını kaybeder. Bu sırada Jung Se Ri ile tanışır.

6) Young Actors’ Retreat

Prömiyer Zamanı:9 Eylül 

Young Actors’ Retreat Konusu:

Young Actors’ Retreat, “Love in the Moonlight”, “Itaewon Class” ve “The Sound of Magic” oyuncularının bir araya gelmiş olduğu yeni bir TV varyete programıdır. Yapımcı direktör Kim Sung Yoon tarafınca yönetilen bu yeni şovda üç dizinin de artist ekibi canlandırıcı bir halde tekrardan bir araya gelmektedir.

Şovun isminde yer edinen “MT”, “üyelik eğitimi” anlamına gelmektedir ve kitlelerin takıldığı, oyun oynadığı ve birbirleriyle bağ oluşturmak için süre ayırdığı yeri ifade etmektedir. Bu yeni varyete programında aynı zamanda “Itaewon Class”tan; Park Seo-Joon, Nara, Ahn Bo-Hyun, Ryoo Kyung-Soo, Lee Joo-Young, “Love in the Moonlight”tan; Park Bo-Gum, Kim Yoo-Jung, Jinyoung, Chae Soo-Bin, Kwang Dong-Yeon, “The Sound of Magic”ten ise Ji Chang-Wook, Choi Sung-Eun, Hwang In-Yeop, Ji Hye Won ve Kim Boo Yon benzer biçimde sevilen adlar içeriyor.

7) Narco-Saints

Prömiyer Zamanı:9 Eylül 

Narco-Saints Konusu:

Sıra, sivil bir iş adamı olan Kang In-Gu’nun (Ha Jung-woo), Cenup ABD’da bir eyalet olan Surinam’in kontrolünü eline geçiren Koreli bir uyuşturucu baronunu ulaşmak veya tutuklamak için gizli saklı bir casusluk teşkilatı olan Ulusal İstihbarat Servisi (NIS) ile iş birliği oluşturmak zorunda kalmasını özetleyen gerçek bir hikayeye dayanıyor. Uyuşturucu kaçakçılığının kralı olarak herkesçe malum olan Jeon Yo-Hwan (Hwang Jung-Min) ülkeyi avucunun içinde tutan Surinam’in fena şöhretli baronudur. Kang In-Gu, Jeon Yo-Hwan’ı ulaşmak veya tutuklamak için NIS’in Amerika şubesinin başkanı olan Choi Chang-ho (Park Hae-soo) ile iş birliği halletmeye adım atar.

Karakterleri:

Ha Jung-woo, Suriname’e iş için giden fakat bunun yerine uyuşturucu baronunu yakalamaya yardım etmeye yükümlü kalan Kang In-Gu’yu canlandırıyor.

Hwang Jung-min, ülkeyi avucunun içine alan Surinam’in fena şöhretli uyuşturucu kralı Jeon Yo-Hwan’nı canlandırıyor.

Park Hae-soo, ABD’daki operasyonları denetleyen ve Jeong Yoo-Hwan’ı ulaşmak veya tutuklamak için Kang In-gu’dan yardım alan NIS ajanı Choi Chang-Ho rolünü canlandırıyor.

Yoo Yeon-seok, Yoo-Hwan’ ın sağ kolu olan David Park’ı canlandırıyor.

Jo Woo-jin, Jeon Yoo-Hwan’ın bütün pis işlerini yürüten sağ kolu Byun Ki-tae rolünü canlandırıyor.

8) Mental Coach Jegal

Prömiyer Zamanı:12 Eylül 

Mental Coach Je Gal Konusu:

Sıra, bir skandala yol açtıktan sonrasında sporu bırakan, emekli olan eski yetkin ve uzman sporculara ve mental çöküşe giren sporculara yardım yapmak eylemek için zihinsel alıştırmacı olan eski bir ulusal sporcu hakkında bir spor dramasıdır.

Mental Coach Je Gal Karakterleri: 

Jung Woo dizide, zihinsel alıştırmacı olmadan evvel ulusal bir Taekwondo sporcusu olan eski atlet Je Gal Gil karakterini canlandırmaktadır. Sıkı emek vermesi ve budala cazibesiyle tanınan Je Gal Gil, köyünde eşi benzeri görülmemiş bir kazaya sebep olur ve oradan kovulur. Yaşamış olduğu bu travmanın üstesinden gelerek zihinsel sağlığına kavuştuktan sonrasında ise köye zihinsel bir koç olarak art döner. 

Lee Yoo Mi dizide, mental olarak çöküş yaşayan ve dünya genelinde kısa pist hız pateni madalyası sahibi Cha Ga Eul karakterini canlandırmaktadır. Buz üzerindeyken “Buz Prensesi” lakabıyla anılır, sadece bir çöküşe düştüğünde solma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Üstelik koç Ja Gal Gil ile karşılaşana kadar bir süre kendini hırpalar.

Kwon Yool dizide, Kore Olimpiyat Komitesi’ndeki İnsan Hakları Merkezi’nin direktörü olan Gu Tae Man karakterini canlandırmaktadır.

Park Se Young dizide, köydeki ruh sağlığı destek ekibinin bir parçası olan Park Seung Ha karakterini canlandırmaktadır. Öncesinde çalmış olduğu hastaneden ayrılır ve köyde çaba göstermek ve uğraşmak için başvurur. Burada Je Gal Gil ile danışman ortak olarak yeniden bir araya gelmektedir.

9) Once Again

Prömiyer Zamanı:15 Eylül 

Once Again Konusu:

Sıra, acı bir geçmişle yaşayan ve kaderini değiştirmeye işçi Shin Jae Woo’nun çevresinde dönmektedir. Yaşamış olduğu süre kayması ile 15 sene geçmişe gider. Böylece o vakitler onu kurtaran kahramanı Kang Ji Hoon (Lee Hyun Jun) ile yeniden bir araya gelmektedir ve ona aşık olmaya adım atar. 

10) Blind

Prömiyer Zamanı:16 Eylül 

Blind Konusu:

Sıra, haksız yere kurban haline gelen masum kitlelerin ve rahatsız edici gerçeklere gözlerini kapatan bayağı faillerin çevresinde dönmektedir.

Blind Karakterleri:

Taecyeon dizide, en büyük düşsel kötülüğü cezalandırmak ve gezegeni yardımcı olmak olan sertlik suçları dedektifi Ryu Soong Joon rolünü canlandırmaktadır. Devamlı gizli saklı görevlere olan istekli tavırları ve kararlılığı olanakları sayesinde tutuklama oranı en üst seviyelerdedir.

Ha Seok Jin dizide Ryu Sung Joon’un ağabeyi Ryu Sung Hoon karakterini canlandırmaktadır. Sınıfının en iyisi olarak mezun olan mükemmeliyetçi dahi bir yargıçtır. Sadece buna karşın adil kararlar alabilmek için elinden gelenin en iyisini halletmeye işçi kolay birisidir.

Jung Eun Ji dizide toplumsal hizmet uzmanı olan Jo Eun Ki karakterini canlandırıyor. Genç yaşına karşın eli açık kabul edilen Jo Eun Ki, bir tek bir çocuğa yardım yapmak eylemek için bile olsa her türlü zorluğun üstesinden gelmiş olarak toplumsal hizmet uzmanı olur. 

11) Seasons of Blossom

Prömiyer Zamanı:21 Eylül 

Seasons of Blossom Konusu:

Sıra, hemen hemen hayatlarının daha başlangıcında olan 18 yaşındaki gençlerin aşklarını ve dostluklarını mevzu, bahis almaktadır. bundan farklı olarak hüzünlü altı sene evvel intihar eden bir çocuğun ve onu durduramayan bir kızın yaşadıklarının günümüzdeki gençleri etkilemeye başlamasıyla meydana gelen kelebek yapacağı tesiri anlatmaktadır.

Seasons of Blossom Karakterleri:

Seo Ji Hoon dizide, dışarıdan aydınlık görünen fakat içi karanlık olan iki kişilikli bir karakter Lee Ha Min’i canlandırmaktadır.

So Ju Yeon nazik fakat çekingen birisi olan Han So Mang rolünü üstlenmektedir.

Kim Min Kyu dizide, üzüntü dolu bir geçmişi olan fakat her insana dostça davranan popüler talebe Lee Jae Min’i canlandırmaktadır.

Kang Hye Won, parlak ve nazik model talebe Yoon Bo Mi’yi canlandırmaktadır.

Yoon Hyun Soo dizide, oyun oynamayı seven fakat şaşırtıcı derecede kırılgan bir yanı olan huysuz Choi Jin Young karakterini canlandırmaktadır.

12) Love in Contract

Prömiyer Zamanı:21 Eylül 

Love in Contract Konusu:

Love in Contract, mezunlar buluşması ve mektep toplantıları benzer biçimde etkinliklere katılabilmeleri için “eş benzer biçimde” rol icra eden birine gereksinim duyan bekar erkeklere eş elde eden “bekar ömür yardımcısı” Choi Sang Eun hakkındadır. Sadece Choi Sang Eun’un işleri, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri için uzun vadeli hususi bir sözleşme imzalayan Jung Ji Ho ve Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri için yeni bir sözleşme imzalayan Kang Hae Jin’in günlerinin karışmasıyla tepe taklak olur.

Love in Contract Karakterleri:  

Park Min Young dizide, pazartesiden cumartesiye kadar bekar erkeklere hizmet vermek için işçi Choi Sang Eun rolünü canlandıracak. Birden çok mükemmel özelliklere ve erdeme haiz bir karı olan Choi Sang Eun, dünya evine girmek istemeyen erkeklere muavin olabilmek, cemiyet ve aileleri tarafınca kabul edilmek isteyen bekar erkeklere istediklerini verebilmek için bütün kabiliyetlerini kullanır. Sadece altı günlük sıkı çalışmasının arkasından bir tek pazar gününü kendine ayırır. 

Go Kyung Po dizide, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günlerinde Choi Sang Eun’un müşterisi olan Jung Ji Ho karakterini canlandırmaktadır. Sakin fakat gizemli benliğinin yanında devamlı olarak aksiliklere yol açan bir yapısı olduğu bilinmektedir.

Kim Jae Young, Choi Sang Eun’un salı, perşembe ve cumartesi günleri beraber çalmış olduğu Kang Hae Jin karakterini canlandırıyor. Yavru köpek benzeri görüntüsü ile son derece meşhur bir Hallyu yıldızıdır. nihayet derecede masum ve saf bir karaktere haizdir.

13) May It Please the Court

Prömiyer Zamanı:21 Eylül 

May It Please The Court Konusu:

Sıra, bir katili korumak için çaba sarfetmek zorunda kalan Noh Chak Hee’nin 3 ay süresince yaşamının en büyük ikilemine düşmesinin öyküsünü konu alıyor.

May It Please The Court Karakterleri:

Jung Ryeo Won dizide, bir vakitler en yüksek kazanma oranına haiz as bir avukat olan sadece rütbesi bir halk müdafa avukatına düşürülen No Chak Hee’yi canlandırmaktadır. Oldukça işçi ve bir davayı ele geçirmek için her yolu deneyen tutkulu birisidir. Sadece, bir sene evvel bir ortağı terfi ettirilirken bir davaya karışır ve lisansı askıya alınır. Bu yüzden bir an evvel hukuk firmasına art dönüş yapmak için elinden geleni yapar.

Lee Kyu Hyung dizide Jwa Shi Baek karakterini canlandırmaktadır. Güçlülere karşı son derece soğuk ve merhametsiz olan Jwa Shi Baek, zayıflara karşı sevecen ve sıcakkanlı birisidir. Hukuk fakültesini bitirirken en büyük üç hukuk firmasından birinde hakim, savcı ya da avukat olabilme haklarını reddederek halk müdafa avukatı olur. Sadece herkesten saklamış olduğu fazlaca hususi bir yaşamı olduğu bilinmektedir.

14) The Golden Spoon

Prömiyer Zamanı:23 Eylül 

The Golden Spoon Konusu: 

Sıra, bulmuş olduğu büyülü bir altın kaşık olanakları sayesinde varsıl en iyi arkadaşıyla hayatlarını değiştiren Seung Cheon’un çevresinde dönmektedir. Yoksul ve fukara fakat şefkatli ailesini varsıl bir aileye yeğleyen Seung Cheon’un fikrini değiştirebilmek için bir tek üç şansı olduğu bilinmektedir. Bu yüzden iki ihtimaller içinde geleceğinden hangisinin seçilmeye kıymet olduğuna karar vermek zorundadır.

The Golden Spoon Karakterleri:

Yook Sung Jae dizide, yoksul, fukara bir ailede büyüyen Lee Seung-Cheon karakterini canlandırıyor. Bir lise talebesi olan Seung Cheon, bulunmuş olduğu durumdan ve yoksul, fukara çevresinden nefret etmektedir. Bigün ihtiyar bir hanımla tanışır. Hanım 3 dolar karşılığında ona altın bir kaşık verir. Ve Seun Cheon’a, kendi yaşıtı birinin evinde üç öğün bu kaşıkla yiyecek yemesi halinde ebeveynlerini o kişinin ebeveynleriyle değiştirebileceğini söyler. Böylece arkadaşı Hwang Tae-Yong’un evinde üç öğün yer ve yaşamı bir bütün olarak değişmiş olur.

Lee Jong Won dizide, varsıl bir ailede büyüyen Hwang Tae-Yong karakterini canlandırıyor. Babası büyük bir şirketi yönetmektedir. 

15) One Dollar Lawyer

Prömiyer Zamanı:23 Eylül 

One Dollar Lawyer Lawyer Konusu: 

One Dollar Lawyer, oldukça yetenekli sadece avukatlık tutarı olarak 1.000 won alan kafa belası bir avukat hakkındadır.

One Dollar Lawyer Karakterleri:

Namgoong Min dizide, kanunlara uymayan pahalı avukatlara ve onların varsıl müvekillerine karşı savaşan Cheon Ji Hun karakterini canlandırmaktadır. En yetenekli avukatlardan birisi olmasına karşın hizmet için bir tek 1.000 won alır.

Kim Ji Eun dizide Adli Araştırma ve Eğitim Enstitüsü’nden mezun olduktan sonrasında savcı yardımcısı olarak çalışmaya süregelen Baek Ma Ri karakterini canlandırmaktadır. Kendine güvenen birisidir. Sorunsuz giden yaşamı Cheon Ji Hun ile tanıştıktan sonrasında değişmiş olur.

16) Three Siblings Bravely 

Prömiyer Zamanı:24 Eylül 

Three Siblings Bravely Konusu:

Sıra, kuvvetli kişiliklere haiz üç kardeşin aşk ve yaşamına odaklanan neşeli bir aile dramasıdır.

Three Siblings Bravely Karakterleri:

Lim Ju Hwan dizide, büyürken her şeye haiz olan en büyük oğul Lee Sang Joon karakterini canlandırmaktadır.

Lee Ha Na dizide, ailesi için her şeyini feda ederek büyüyen Kim Tae Joo karakterini canlandırmaktadır.

17) The Empire

Prömiyer Zamanı:24 Eylül 

The Empire Konusu:

Sıra, kalıtsal halefiyet düş eden Kore’nin cüppeli soylularının bayağı skandallarını anlatmaktadır.

The Empire Karakterleri:

Kim Sun Ah dizide, Seul Merkez Bölge Savcılık Ofisinin hususi bölümünün şefi olan Han Hye Ryul karakterini canlandırmaktadır. Üç nesildir serveti ve kuvveti olan bir hukuk çalışanları ailesindendir. Şu anki konumundan memnun olmayan, başsavcı ya da bir üst basamakta olmayı hedefleyen tutkulu birisidir.

Ahn Jae Wook, Han Hye Ryul’un kocası ve hukuk fakültesi profesörü Na Geun Woo karakterini canlandırmaktadır. güç koşullarda büyümesine karşın bir sonraki cumhurbaşkanlığı yarışı için aday olarak gösterilmektedir.

18) Gaus Electronics

Prömiyer Zamanı:30 Eylül 

Gaus Electronics Konusu:

Gaus Electronics dizisi gülünç bir gerçek-hayat çalışanının öyküsünü konu alıyor. Bununla beraber hüzünlü, ofis çalışanlarının sempatik ilişkileri, kahkahaları ve üzüntülerini içeriyor.

Gaus Electronics Karakterleri: 

Kwak Dong Yeon, Pazarlama kısmı 3’ün düşüncesiz bir çalışanı olan Lee Sang Shik karakterini canlandırmaktadır. Kıdemlileri bile olsa onun görüşleriyle uyuşmayan şeyler söylenildiğinde fikrini söylemekten çekinmeyen geniş bir insandır. Cha Na Rae için daima probleme sebep olur.

Go Seung Hee dizide Lee Sang Shik ile beraber işçi müdür yardımcısı Cha Na Rae karakterini canlandırmaktadır. İşine düşkün olmasının haricinde arada bir kontrolsüzce patlayan kişiliğe haizdir.

Bae Hyun Sung dizide Gaus Electronics’in en büyük rakibi ve Kore’nin 2 numaralı şirketi Power Group’un varisi Baek Ma Tan rolünü üstlenmektedir. Babasının tesir alanının ötesinde kendi yolunu ortaya çıkarmak amacıyla Gaus Electronics’te çalışmaya adım atar. 

Kang Min Ah dizide, Pazarlama kısmı 3’te işçi Gun Gang Mi karakterini canlandırmaktadır. Kendine karşı son derece sert kabul edilen Gun Gang Mi, formda durmak için fazlaca çaba sarf eder. Böylelikle ofisteki en güzel çalışanlardan birisi olarak kabul edilmelidir. Sadece birbirinden değişik karaktere ev sahipliği icra eden bir kişiliği olduğu bilinmektedir ve sarhoş ortaya çıktığında bastırdığı kişiliği ortaya çıkarak büyük iştahı devreye girer.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

full hd film izle filmci abi full hd film izle erotik film film izle filmci dayi
izmit escort bayan guvencehd.org Onwin vbettr deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler TrBet Betorder Kalebet giriş milosbet giriş meritking kingroyal kingroyal giriş Bizbet Betonred goibay.com marsbahis betmatik tombala siteleri Nakitbahis Megabahis Hititbet Betovis 1win Milosbet Betwinner Kalebet Betist Mercurecasino Betgaranti Kolaybet ankara escort bayan ankara escort Maksibet Lotusbet Masterbetting Norabahis Piabellacasino Meritking Melbet “Tarafbet Paşacasino Betorspin Rbet Oslobet Vbet nisanbet Sahabet Betturkey Betandyou Matadorbet Supertotobet betbox Maltbahis Jupiterbahis gaziantep escort bayan gaziantep escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler 7slots Coinbar Ligobet gates of olympus bettturkey https://grandpashabet.live istanbul escort mecidiyeköy escort melbet Starzbet Fixbet Betpublic 1win 1win onbahis melbet ankara escort emuarticles.com ikimisligir levabet levabet.live Bet10beton betmoon120 Betmoon Hilbet Kalebet Nakitbahis Casinoslot Milosbet en iyi bahis siteleri Nakitbahis güvenilir bahis siteleri Belugabahis Pusulabet Celtabet roketbahis